Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wczoraj miałem ostatni wykład i egzamin z historii Włoch i religioznawstwa współczesnych. Wyników jeszcze nie mam (ale jestem raczej optymistycznie nastawiony), natomiast czuję już pustkę jak po przeczytaniu obszernej, świetnej książki :( Szkoda, że nam nie rozłożyli tego przedmiotu na dwa lata, bo naprawdę nie tylko ja, ale chyba wszyscy z mojego roku stwierdzili, że takiego wykładowcy jeszcze w życiu nie spotkali (a niektórzy są równie "doświadczeni" jak ja ;) ).

Odnośnik do komentarza

kurde, problemow z ladowaniem w aucie ciag dalszy... znow pojawia mi sie komunikat o slabej baterii, ale zaraz znika :-k tylko ze czestotliwosc pojawien sie tego bledu szybko rosnie :-k

wyglada tak, jakby przy regeneracji alternatora mocowanie jakiegos czujnika ladowania zostalo uszkodzone i teraz przy drganiach z alternatora ten czujnik sie luzuje / nie styka i stad te bledy :-k

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, schizzm napisał:

Nie, mam to już od dawna. Zresztą zauważyłem, że siłownia w jakimś stopniu pozwoliła zmniejszyć uciążliwość tych dolegliwości. Zobaczymy :)

 

No mnie ćwiczenie prostowników na siłowni uratowało plecy. Polecam serdecznie. Potem trochę mniej pomogło na złamanie nogi, ale nie można mieć wszystkiego :-k 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

No fajne to jest, bo jak się połączy kablem do netu, to śmiga jak marzenie*. Ale to pewnie taki sam efekt, jak się podepnie kompsa bezpośrednio pod TV. Nie wiem jak mocny musi być sygnał WiFi, żeby hulało bez kabli i na większą odległość od routera. U mnie (niby 120Mb/s) od razu stwierdziło, że nie pójdzie.

 

* - znaczy w normalnym użytkowaniu, wyczynowo w CSa nie pograsz, bo zawsze jest jakieś tam minimalne opóźnienie.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...