Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Kaczy napisał:

a doprecyzować możesz,  czy też chcesz być tajemniczy? :icek:

Precyzyjniej  to użeram się z tymi co zostają prosumentami (wytwarzanie energii fotowoltaiką, wiatrakami itp.) pod kątem rozliczania ich, co czasem wychodzi różnie po ustawie o OZE i do tego zajmuje się analizą sprawozdawczości. To zwykle co miesiąc przy zamknięciu miesiąca daje mi głównie robotę, gdzie zbijam sobie parę tabelek, wyciągam wyniki, udaję, że coś doliczam i jest z głowy :P także jak dostałbym jakieś bardziej wymagające zajęcie potrzebowałbym chwili na ogarnięcie się ^^

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, krzysfiol napisał:

 

Ja "zaledwie" 1300 godzin w trzy lata, więc prawie dwa miesiące życia wyjęte :P

Coś czuję, że mam szansę to przebić, bo od lutego zrobiłem już chyba ponad 400 godzin :kekeke: Ale ja niestety mam bardzo ograniczony czas na granie, bo mogę dopiero jak mały pójdzie spać, a trochę mnie boli to, że nie chce mi się w nic innego grać poza CS-em, tylko gier czeka :( 

Odnośnik do komentarza

http://krotoszyn.naszemiasto.pl/artykul/rzad-uderzy-samorzadowcow-bardzo-mocno-po-kieszeni-cz-iii,4696949,art,t,id,tm.html

 

"Dzisiaj publikujemy ostatnią trzecią część naszych rozważań nt. konsekwencji finansowych dla pracowników samorządowych awanturnictwa politycznego w Sejmie tzw. opozycji totalnej."

 

 

LOL

  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...