Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle to wczoraj byłem na pierwszej korpo-piłeczce, no i poziom taki mój, czyli szału nie ma :kekeke: Ale strzeliłem najładniejszą bramkę i jest tradycja rozrysowywania jak ta bramka padła "im gorszy rysunek tym lepiej, nie powinno to zająć dłużej niż minutę". To się z Wami podzielę prawdziwą sztuką, a jednocześnie najlepszą prezentacją mojego kunsztu piłkarskiego (na papierze zawsze najlepiej wypadam):

2rybdHq.png

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Hidalgoo napisał:

czy poprawnie wnioskuję, że gol padł po rozpoczęciu akcji tradycyjną, staropolską, lagą od bramkarza?

Oczywiście. Boisko jest chyba mniejsze niż na hali, a na dodatek znajduje się na dachu szkoły :kekeke: 

t9x4NDp.jpg

 

Jest jedna zasada - nie można strzelać z pola karnego :roll: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, lad napisał:

Dodajmy do tego jeszcze pokorę, bo nie przypominam sobie żeby Ronaldo zwalniał trenerów, buntował kolegów z drużyny i odpierdalal jakieś cyrki związane z reprezentacją.

 

Jakbym miał porównywać do pięściarstwa to CR7 byłby Muhammadem Alim, a Messi Kliczką.

Kłyczką

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Man_iac napisał:

Wszyscy się mylicie! Dlaczego niby ą na końcu? To jest Kliczko, a nie Kliczka. Niech mnie ktoś poprawi, jeżeli też się mylę, ale w tym zdaniu według mnie powinno być "Kliczko". 

Nazwiska się odmieniają:

 

Lato -> Latą

Szmurło -> Szmurłą

Kłyczko -> Kłyczką

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, kolek23 napisał:

 

Przy Jordanie można napisać każde z tych słów, które dałeś koło LBJ :) Tytan pracy, kosmita atletycznie i wydolnościowo :)

 

A który lepszy? Wszystko zależy od kąta, pod którym będziesz oceniał :) IMO jedno mają wspólne - granie z każdym z nich (trenowanie, bycie GM'em ekipy) to masa niewdzięcznej i wrednej roboty, bo opaj panowie charakterki mają wybitne :D 

Ja jednak wyzej stawiam Lebrona, bo jednak w jego zespolach mial (oprocz Miami przez chwile) samych pacholkow, i tak samo byl przez pacholkow trenowany. A Jordan mial w pierwszej piatce Rodmana, Pippena, Kukoca na lawce, i Phila Jacksona. I to jeszcze w czasach, gdzie w wiekszosci zespolow gral jeden all-star w danym zespole, a nie trzech.

 

@Maniac - Messi zaczynal kariere w Newell's Old Boys, Barcelona zaplacila za doping i tam poszedl. Jak to nie jest najemnictwo, to nie wiem, co jest. Powinien zostac w Argentynie do konca kariery :kekeke:

 

Odnośnik do komentarza

Tak po prawdzie, to tylko Jordan i Pippen byli All-Star w czasie drugiego 3-Peat. Więcej miewali Rockets (Hakeem, Barkley, Drexler) a tyle samo np. Sonics (Kemp i Payton) czy Jazz (Stockton i Malone).

 

Edyta:  z ciekawości sprawdziłem i w czasie pierwszego też tylko MJ i Pip otrzymywali nominacje do ASG.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...