Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Pulek napisał:

no dobra, to jeszcze jedno. a gdzieś tam w okolicy jakieś dobre szamanie jest? w sensie bardziej jakaś restauracja, pizzeria, a nie chińczyk albo kfc ;) tylko spoko gdyby to było właśnie w okolicach Ząbek i tak dalej

jak coś to na tym zalewie otworzyli pizzerię, ale nie wiem czy smaczne

 

dookoła jest kilka knajp, ale takie same przeciętniaki :/ u mnie na osiedlu jest sushi, chinol i pizzeria siódemka. my zawsze zamawialiśmy chinola z Ząbek o nazwie Bambus. Ale poza tym nic nie jestem w stanie polecić w okolicach :( 

 

no chyba, że zjedzie Pan sobie na pragę północ, to w okolicy wileniaka jest choćby pyzy, flaki gorące i to jest jedno z największych odkryć Warszawy zeszłego roku, czy tam 2016 ;)  ale to kawałeczek od Zalewu

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Reaper napisał:

jak coś to na tym zalewie otworzyli pizzerię, ale nie wiem czy smaczne

 

dookoła jest kilka knajp, ale takie same przeciętniaki :/ u mnie na osiedlu jest sushi, chinol i pizzeria siódemka. my zawsze zamawialiśmy chinola z Ząbek o nazwie Bambus. Ale poza tym nic nie jestem w stanie polecić w okolicach :( 

 

no chyba, że zjedzie Pan sobie na pragę północ, to w okolicy wileniaka jest choćby pyzy, flaki gorące i to jest jedno z największych odkryć Warszawy zeszłego roku, czy tam 2016 ;)  ale to kawałeczek od Zalewu

O tak bambus najlepszy chinol w ząbkach :wub:

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...