Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Ingenting napisał:

ciekawe, właśnie se słucham audiobooka Odysei Kosmicznej 2001 i jest ten moment gdy

  Ukryj zawartość

Bowman ma dolecieć Japetusa i TMA-2

 

 

Ja z tydzień temu skończyłem 2010: Odyseja kosmiczna. I też mam skojarzenia:



Albo z chińską załogą Tsien, która wylądowała na Europie i ją życie europejskie niechcący zabiło :D

albo wręcz z samą końcówką, kiedy monolity przekształciły Jowisza w nowe słońce

:o;) 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, me_who napisał:

Chyba przymusowo, albo zakładamy, ze SI sie tak rozwinie, ze wytworzy coś tak abstrakcyjnego dla niej jak wiara. Czy uczucia.

Chyba już ten zwyczaj umarł (a przynajmniej dawno nie widziałem), ale skoro nawet samochody można było chrzcić jeszcze kilkanaście lat temu, to dlaczego nie robota? :D

 

A co do przymusowości, to przecież i chrzest ludzi rzadko jest dobrowolny.

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Reaper napisał:

Może i akurat ja nie powinienem, może też nie powinienem być taki złośliwy, ale... na pewno dali by radę CIEBIE wyciągnąć na scenę? :kekeke: 

 

Mam internet w domu <3<3<3 

 

A w ogóle dziwna faza, bo sprawdzałem na speedteście prędkośc netu w biurze i miałem 100mb/s download i.... 300mb/s upload :| W Polsce chyba nigdy mi się 10mb/s nie udało przekroczyć uploadu. Myślałe, że może w firmie mam jakoś dziwnie, a w domu mam 64mb/s download i 73mb/s upload :o 

 

179387570

 

u mje w biurze :P

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, schizzm napisał:

Szkoda, że takich uploadów nie było, jak trzeba było dbać o ratio na prywatnych trackerach. Teraz to mi i ta 5 styknie...

@Reaper, z ciekawości, ile płacisz za neta?

Wziąłem 150mb/s za 25 funtów miesięcznie, umowa na 12 miesięcy. Była opcja 30mb/s chyba za 18 funtów, ale wolałem nie ryzykować nerwów przy ładowaniu Netflixa czy ciupaniu w CS-a ;) 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Man_iac napisał:

Dochodzi jeszcze inne pytanie. Czy taki robot (oczywiście zakładając, że bóg istnieje) powinien czcić tego boga, czy też człowieka, który go zbudował i zaprogramował?

W takim razie pewnie wszystkie byłyby politeistami, bo rzadko się zdarza żeby jeden człowiek wszystko sam ogarnął

Odnośnik do komentarza

Ja pierdziele... Ja płacę 50 euro za 50mb/s :roll: . Problem w tym, że tutaj praktycznie ciężko kupić sama usługę internetu (a z sieci komórkowych net to gówno). Zawsze musisz z czymś. Ja mam np z telefonem stacjonarnym, którego oczywiście nie mam i nie chce. Nie można np. wziąć tylko int lub int + tv, jak tak chcesz to musisz brać już pełny pakiet za jakieś 80 lub więcej euro. 

 

Jedyny plus, że przez cztery lata chyba tylko raz nie działał przez 15 minut. 

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...