Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, lad napisał:

No to trochę straty jest. A czemu w ogóle brałeś używkę z salonu? Większa pewność, że to nie jakiś ulep? Zastanawiam się czy w salonach też nie lecą w chuja, bo mam koło siebie BMW i "na zakrystii" stoi tam zawsze pełno wszelkiej maści trupów :D 

 

ja tam kupowalem z salonu uzywke, czesto ludzie po leasingu zostawiaja auto w rozliczeniu i biora nastepny :D moim superbem wczesniej jezdzil rektor Uniwersytetu Medycznego w Lublinie :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, FYM napisał:

 

 :terefere:

 

 

A jakie on mógł mieć przygody przed pojawieniem się R2-D2 i C-3PO? Masową awarię zraszaczy? ;)

 

Gdybyś poczytał starłorsowe marvele z pamiętnikami Bena Kenobiego, to byś nie był taki hardy :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, ajerkoniak napisał:

Szukam ino pochodzenie polskie, przynajmniej potem mogę sprawdzić historię. Mam paru kumpli w salonach więc zawsze mogę napisać + salon raczej nie robi problemu żeby sprawdzić historię. No i szukam podobnie młodego auta, więc nie muszę kombinować za bardzo.

Dawaj do mnie, sprzedam Ci Toyotę :)

Odnośnik do komentarza

W Polsce na imprezie Peszko z Grosickim śpiewają Lady Pank na scenie, a żony bawią się z nimi.

 

W Meksyku integracja wygląda trochę inaczej. Ciekawe jak bardzo zmieni im się skład, o ile FIFA pozwoli im teraz na zmiany z tego powodu :-k

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...