Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, SKS mnie dopada, będę miał osobne okulary do czytania :roll: 

W ogóle w swoich normalnych tez muszę wymienić szkła i do piątku będę trochę z ograniczona wizja świata. A jak nie uda im się zrobić do piątku okularów, to mecz z Chile będę sobie w Poznaniu oglądał w zarysie.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, me_who napisał:

Kurde, SKS mnie dopada, będę miał osobne okulary do czytania :roll: 

W ogóle w swoich normalnych tez muszę wymienić szkła i do piątku będę trochę z ograniczona wizja świata. A jak nie uda im się zrobić do piątku okularów, to mecz z Chile będę sobie w Poznaniu oglądał w zarysie.

a mówiłem, przez chleb pij ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kurwa mój pies to dzban. Wróciłem z lasu i usiadłem się przy biurku i poczułem, że coś chodzi mi po szyi, zrzuciłem patrze kleszcz. Wystraszony pierdolnąłem kapciem, pies patrzy "o zabawa" podleciał i wjebał kleszcza.... Mam nadzieje, że nic mu nie będzie xD

 

Odnośnik do komentarza
8 minutes ago, Brudinho said:

Kurwa mój pies to dzban. Wróciłem z lasu i usiadłem się przy biurku i poczułem, że coś chodzi mi po szyi, zrzuciłem patrze kleszcz. Wystraszony pierdolnąłem kapciem, pies patrzy "o zabawa" podleciał i wjebał kleszcza.... Mam nadzieje, że nic mu nie będzie xD

 

obawiam się, że kleszcz jednak tego nie przeżyje :/

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No nie, najgorszy był Han. Ale nawet nie dlatego, że aktor zagrał jakoś koszmarnie, ale dlatego, że jako jedyny musiał się zmierzyć z kultową rolą i niespodzianka - nie dał rady. Lando Glover miał mało czasu na ekranie, więc mógł się podobać. Choć po tych zachwytach spodziewałem się wincy. A Pan Drewno musiał się zmierzyć z  postacią jednoznacznie kojarzoną z Harrisonem Fordem, no powodzenia.

Bawiąc się w Johna Olivera: #NOTMYSOLO.

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...