Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Magia PEKAESu - jak paleta ma dojść szybko, idzie do Kielc z Poznania tydzień. Jak mają odebrać dzień później, to przyjeżdżają natychmiast :D

2 minuty temu, Hidalgoo napisał:

kiedy zawał? ;)

Twoje niedoczekanie ;) Właśnie papiery do Danii wysyłam. Mam nadzieję, że kurier dowiezie to na czas ...

Odnośnik do komentarza

Jaka draka w pociagu xD Dwie stare baby cała drogę trajkotaly i nagle ziomek dwa miejsca od nich odebrał telefon, a jedna „proszę wyjść na korytarz!”. Tez nie lubię jak ktoś wyje przez m telefon, ale akurat koleś ewidentnie musiał coś z roboty zrobić i mówił raczej cicho. Koleś coś tam sapnął, baba do niego „ze pisze ze się nie rozmawia” na to inny koleś „ze po pierwsze to jest napisane, a po drugie to nie jest strefa ciszy”. Po chwili baby zaczęły gadać, a ten od gramatyki „proszę wyjść na korytarz” xD na co baby „ale my noe rozmawiamy przez telefon”, koleś „a co za różnica?”. I teraz napięta atmosfera panuje :keke:

  • Lubię! 11
  • Haha 4
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza

Panie opuściły wagon, chyba poszły do barowego. A fotosy chciałem robić wcześniej jak koleś spał z nogami na stoliku (kto jechał Dartem to wie jak to wyglądało :D ) ale niestety speniałełem, bo nie wiem czy mam w telefonie wyciszone „pstryk”.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, me_who napisał:

Jaka draka w pociagu xD Dwie stare baby cała drogę trajkotaly i nagle ziomek dwa miejsca od nich odebrał telefon, a jedna „proszę wyjść na korytarz!”. Tez nie lubię jak ktoś wyje przez m telefon, ale akurat koleś ewidentnie musiał coś z roboty zrobić i mówił raczej cicho. Koleś coś tam sapnął, baba do niego „ze pisze ze się nie rozmawia” na to inny koleś „ze po pierwsze to jest napisane, a po drugie to nie jest strefa ciszy”. Po chwili baby zaczęły gadać, a ten od gramatyki „proszę wyjść na korytarz” xD na co baby „ale my noe rozmawiamy przez telefon”, koleś „a co za różnica?”. I teraz napięta atmosfera panuje :keke:

Trzeba było powiedzieć, że "na" to rusycyzm :keke:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, me_who napisał:

Panie opuściły wagon, chyba poszły do barowego. A fotosy chciałem robić wcześniej jak koleś spał z nogami na stoliku (kto jechał Dartem to wie jak to wyglądało :D ) ale niestety speniałełem, bo nie wiem czy mam w telefonie wyciszone „pstryk”.

 

Wystarczą słuchawki w porcie jack ;)  :twisted:

  • Lubię! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...