Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Było dokładnie -17 i 5 minut do końca meczu. Jak masz przeciwko sobie tak doświadczonych zawodników to raczej już nie wracasz do meczu. AAAAAAAA, UDAAAAAŁO SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FINAŁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Po wszystkim było coś dla @lad i @me_who, court invasion :D

A i @jmk może coś napisać o oprawie przed meczem, ale bez rac :/

Gdyby ktoś chciał jednak się dowiedzieć o czym mówię to tutaj jest sama końcówka. Dorośli faceci się popłakali :) JEST PIĘKNIE!!!!!!!!

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza

Mój dzisiejszy dzień mistrz. 

Od rana wtrytoliła się aktualizacja która trwała 2 godziny. Potem nastąpiły problemy wynikające z tego, że zginął sobie sterownik ekranu. Zainstalowałem nowe stery, ale komputer chodził jakby chciał a nie mógł. CCcleaner itp. wszystko spoko, więc po 3 miesiącach wróciłem do szkolenia, żeby po połączeniu się dowiedzieć, że w sumie system to nadaje sie tylko do reinstalacji, bo cały czas występują błędy rejestru. Microshit dziękuję że zaplanowałeś mi dzień <3

Odnośnik do komentarza

<głask> Brudi

 

U mnie sezon festiwalowy w pełni. Wróciliśmy z Bydgoszczy, trzy dni przerwy i we czwartek wyjazd do Warszawy na WFP. Pół ekipy zostaje, a ja z Michałem w piątek o 6 rano mam samolot do Budapesztu, gdzie lecimy na Budapest Beer Week. W Budapeszcie staniemy na jednej scenie z najlepszymi browarami w Europie - tymi, które kiedyś piliśmy z zachwytem. Dziś gramy w jednej lidze. Tydzień później znów idziemy na dwa baty, tylko że tym razem piwo leci samo. My jesteśmy w Szczecinie ( @jmk, @lad - wpadajcie!), zaś nasze piwo będzie równocześnie polewał Mark z The Eastern Craft na festiwalu w Kopenhadze. Kolejny tydzień to Wrocław i WFDP, następny - Hevelka ( @szramek, @beeres - wiecie co z tym zrobić ;)). Po Hevelce od razu do Annopola na Craft Beer Camp, potem tydzień przerwy (chlanie nad Biebrzą) i w lipcu pierwszy weekend znów Gdańsk, potem tydzień przerwy i minifestiwal w Poznaniu. Jednocześnie jest też festiwal w Burgas w Bułgarii, gdzie mieliśmy być top headlinerem, ale gość, który miał ogarnąć nam papiery coś zaginął w akcji, więc póki co znak zapytania. No i stamtąd wpadam prosto na zlot :D W sierpniu już ciut lżej, pod koniec jedynie Bardejov na Słowacji.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Vami napisał:

Uwielbiam je sprzedawać kobietom.

 

K: Ma pan jakieś piwo z owocami?

A: Mam z wiśniami

K: O! Super! Poproszę duże!

A: Tylko zaznaczam, że ma 12,5% alkoholu

K: Yyyyyy..... to może małe...

O to w Piwotece było 12,3 % wpisane. Widzę na ontap też: http://piwoteka-narodowa.ontap.pl/ Ale jak walnąłem 0,5, to morza szum, ptaków śpiew ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Vami napisał:

<głask> Brudi

 

U mnie sezon festiwalowy w pełni. Wróciliśmy z Bydgoszczy, trzy dni przerwy i we czwartek wyjazd do Warszawy na WFP. Pół ekipy zostaje, a ja z Michałem w piątek o 6 rano mam samolot do Budapesztu, gdzie lecimy na Budapest Beer Week. W Budapeszcie staniemy na jednej scenie z najlepszymi browarami w Europie - tymi, które kiedyś piliśmy z zachwytem. Dziś gramy w jednej lidze. Tydzień później znów idziemy na dwa baty, tylko że tym razem piwo leci samo. My jesteśmy w Szczecinie ( @jmk, @lad - wpadajcie!), zaś nasze piwo będzie równocześnie polewał Mark z The Eastern Craft na festiwalu w Kopenhadze. Kolejny tydzień to Wrocław i WFDP, następny - Hevelka ( @szramek, @beeres - wiecie co z tym zrobić ;)). Po Hevelce od razu do Annopola na Craft Beer Camp, potem tydzień przerwy (chlanie nad Biebrzą) i w lipcu pierwszy weekend znów Gdańsk, potem tydzień przerwy i minifestiwal w Poznaniu. Jednocześnie jest też festiwal w Burgas w Bułgarii, gdzie mieliśmy być top headlinerem, ale gość, który miał ogarnąć nam papiery coś zaginął w akcji, więc póki co znak zapytania. No i stamtąd wpadam prosto na zlot :D W sierpniu już ciut lżej, pod koniec jedynie Bardejov na Słowacji.

Czy browar to już robota na cały etet, czy pozostałe rzeczy nadal ciągniesz?

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...