Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Ingenting napisał:

Nie jestem mizoginen, ale (wiem że to słaby początek) zauważam że jak facet ma problem to robi wszystko żeby go jakoś rozwiązać. Za to jak baba ma problem to robi wszystko żeby dowiedział się o tym cały świat i jej współczuł. Mojej koleżance z pokoju, która jest bardzo fajną dziewczyną i dobrze nam się razem pracuje, gdzieś od stycznia zawiesza się komputer, a szczególnie Thunderbird, którego używamy przez 70% czasu co praktycznie uniemożliwia jej pracę. Był tu dwa czy trzy razy koleś z IT, coś podłubał, odinstalował jakieś nieistotne aplikacji, ale oczywiście to nic nie pomogło. Dzisiaj ta koleżanka cały dzień napierdala myszką w biurko mówiąc "kurwa ja pierdole". A teraz w złości je drożdżowe. Ja na jej miejscu już dawno bym katował IT żeby mi zrobili jakiś format czy coś albo bym męczył szefową żeby przycisnela IT, bo to jest bez sensu jak każda czynność zajmuje jej 3x więcej czasu.

huj płaco tak czy siak wyjebane xD

Odnośnik do komentarza

Updaty windowsa są po to żeby wszystko co działało pięknie jebło :D Właśnie siedzę na rozdziałce 800x600 bo wywaliło sterownik ekranu. Wszystkie aplikacje twierdzą że sterownika nie ma. Windows twierdzi że jest. I tak sobie od rana siedzimy :keke: 

Odnośnik do komentarza

Deadpool 2 bardzo mnie sie podobał, szczerzyłem miskę przez większość seansu. Ale nie o tym. Można lubić albo nie, ale za dobór i wykorzystanie soundtracku to wielki szacunek. A już AC/DC w jednej scenie spowodowało, ze chciałem klaskać, choć to zupełnie nie moja muza ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Deadpool o 20 skonczy jak Wilk z Wall Street, dziękuje bardzo.

Dla hecy obejrzałbym DP2 z polskim dublażem. To może być niesamowity dramat.

Btw, ciekawe jak udało się przemycić ten film od lat 15. Pewnie jedyny dylemat był „czy som cycki?”.

Odnośnik do komentarza

Łe nie wrzucił się yt z moją opowieścią....

W półfinale FIFA eClub World Cup™ koleś dostał 3 gole po kick off glitch...czyli w dużym skrócie silnik gry po podaniu do boku sprawia, że Twoim obrońcom wyłączają się mózgi i lataja jak zombiaki bez celu a przeciwn ik strzela Ci gola... Dla kolesia w żółtym który to strzela radocha dla tego drugiego chyba niekoniecznie :keke: Pierdolnął wszystko wstał, ale uprosili go żeby wrócił a ten żółty skurwiel jeszcze go chciał dobić sztuczką...

 

 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, me_who said:

Deadpool 2 bardzo mnie sie podobał, szczerzyłem miskę przez większość seansu. Ale nie o tym. Można lubić albo nie, ale za dobór i wykorzystanie soundtracku to wielki szacunek. A już AC/DC w jednej scenie spowodowało, ze chciałem klaskać, choć to zupełnie nie moja muza ;) 

Dawno w kinie nie wybuchałem tak często głośnym śmiechem. Jeszcze lepszy niż jedynka

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Brudinho napisał:

Łe nie wrzucił się yt z moją opowieścią....

W półfinale FIFA eClub World Cup™ koleś dostał 3 gole po kick off glitch...czyli w dużym skrócie silnik gry po podaniu do boku sprawia, że Twoim obrońcom wyłączają się mózgi i lataja jak zombiaki bez celu a przeciwn ik strzela Ci gola... Dla kolesia w żółtym który to strzela radocha dla tego drugiego chyba niekoniecznie :keke: 

 

 

Dałbyś link do odpowiedniego momentu, nie będę 2,5h oglądał typów grających w FIFE :D

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...