Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, BartuS napisał:

 

imo korzystanie na tescie do pracy z pomocy innych to nie jest najlepszy pomysl, bo jak Cie pozniej zapytaja o cos z tego na rozmowie to troche lipa :D 

 

Imo kurwa najlepsze jest to, że test wygląda jak na kartce i nagle pytanie: napisz funkcje bla bla bla :o

Odnośnik do komentarza

Przejszedłem pierwszą misję w D:II, kurde zapomniałem trochę jak to się gra :D Miałem juz na maksa w tej misji awanse postaci i jego ziomków i na lajcie poszedłem do celu misji i zginąłem ;( Potem na raty musiałem paziami atakować.

 

Wracam do FM.

Odnośnik do komentarza
4 hours ago, jmk said:

Najpierw minimum 10 dni leczenia w szpitalu. Docelowo chcą mnie poddać kwalifikacji do przeszczepu... kału.

aż dziwne, że nie proponowano Ci tego wcześniej - AFAIK ten zabieg ma bardzo ciekawe wyniki

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Hidalgoo napisał:

na listę transferową, czy od razu rozwiązanie kontraktu? :D

 

Kurcze, średnia ponad 7, prawy defensor, a w tej lidze już mi dwóch najlepszych podjebali :/

 

25 minut temu, lad napisał:

W Hutniku Szczecin takie mecyje? xd

 

Nie wiem jakby mieszkańcy Stołczyna to przyjęli :kekeke:

 

7 minut temu, Kinas napisał:

aż dziwne, że nie proponowano Ci tego wcześniej - AFAIK ten zabieg ma bardzo ciekawe wyniki

 

Ja też pierwsze o tym słyszę...

Odnośnik do komentarza

ej, ale ja właśnie nie :P to się nawet w rolnictwie stosuje (przeszczepia się kawałek zdrowej gleby z daną florą bakteryjną i grzybiczą na zarażone pola)

o, znalazłem: 4 lata temu to widziałem, później też o tym słyszałem i widziałem na yt ;)

 

 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

No ja mam to clostridium już 4 raz zakażenie...

 

Ciekawe jakie terminy na ten przeszczep są;)

 

Przenieśli mnie do sali bez TV, mam nadzieję, że do MŚ wyjdę ;)

 

Przenieśli mnie do sali bez TV, mam nadzieję, że do MŚ wyjdę ;)

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Mauro napisał:

Glimbax. Do płukania. Wczoraj zacząłem stosować i od razu poprawa

Chciałem tylko podsumować, że wygrała propozycja Mauro ;) Smak ma tak dobry, że się zastanawiałem czy nie wypić zamiast płukać ;)

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...