Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No ja właśnie zaczynam sezon Wrexham. Tylko trochę mi głupio, bo miałem w swoim temacie pisać więcej o taktyce. Nie mam na to czasu za bardzo :( 

Ale mam grube otwarcie, bo w pierwszej kolejce gramy derby z Newport, które właśnie spadło z L2.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Przeszedłem Eye of the Beholder 2 :cool: 

 

Ależ ciężka gra. Mega ciężkie starcia, wielu bardzo trudnych przeciwników (giganci :F, magowie) i większość z ich ataków ma jakieś dodatkowe efekty...

Plansze niby mniejsze niż w jedynce, bardziej oddające rzeczywistość (poruszamy się po zamku i wieżach) i trochę mniej labiryntowate (poza kilkoma miejscówkami) i dające większy fun z ich eksploracji.

Dodane przerywniki w trakcie gry, spotykamy NPC, którzy przekazują nam jakieś informacje, stawiają przed wyborem (zabić lub nie ;)) lub szukają zaczepki. Także nasi bohaterowie uzyskali "świadomość' rzucając od czasu do czasu komentarze (pomocne!) na temat tego, co ich akurat otacza (np. ukryte przyciski w ścianach lub iluzoryczne ściany).

No i przede wszystkim wielokrotnie większa liczba zagadek, które są jeszcze trudniejsze. Przyznam się, w kilku miejscach sięgałem po podpowiedzi. Bez tego byłoby bardzo ciężko. Korzystałem też z zewnętrznego narzędzia do robienia automapy.

 

Zdecydowanie trudniejsza niż część pierwsza, ale dająca też więcej radości (i czasami frustracji). Klasyczna kontynuacja, usprawnia niemal w każdym elemencie poprzednika i dzięki temu jest od niego lepsza. 

 

Grałem pierwszy raz, bawiłem się przednie, polecam :) 

 

Teraz kolejny eksport drużyny i jedziemy z trzecią, ponoć najsłabszą częścią.

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, schizzm napisał:

Przeszedłem Eye of the Beholder 2 :cool: 

 

Ależ ciężka gra. Zarówno na poziomie walki (mega ciężkie starcia, wielu bardzo trudnych przeciwników (giganci :F, magowie) i większość z ich ataków ma jakieś dodatkowe efekty...)

Plansze niby mniejsze niż w jedynce, bardziej oddające rzeczywistość (poruszamy się po zamku i wieżach) i trochę mniej labiryntowate (poza kilkoma miejscówkami) i dające większy fun z ich eksploracji.

Dodane przerywniki w trakcie gry, spotykamy NPC, którzy przekazują nam jakieś informacje, stawiają przed wyborem (zabić lub nie ;)) lub szukają zaczepki. Także nasi bohaterowie uzyskali "świadomość' rzucając od czasu do czasu komentarze (pomocne!) na temat tego, co ich akurat otacza (np. ukryte przyciski w ścianach lub iluzoryczne ściany).

No i przede wszystkim wielokrotnie większa liczba zagadek, które są jeszcze trudniejsze. Przyznam się, w kilku miejscach sięgałem po podpowiedzi. Bez tego byłoby bardzo ciężko. Korzystałem też z zewnętrznego narzędzia do robienia automapy.

 

Zdecydowanie trudniejsza niż część pierwsza, ale dająca też więcej radości (i czasami frustracji). Klasyczna kontynuacja, usprawnia niemal w każdym elemencie poprzednika i dzięki temu jest od niego lepsza. 

 

Grałem pierwszy raz, bawiłem się przednie, polecam :) 

 

Teraz kolejny eksport drużyny i jedziemy z trzecią, ponoć najsłabszą częścią.

 

Trzecią część robiła już afaik inna ekipa. A ja dwójki nigdy nie przeszedłem, poziom trudności mnie gniótł :(

 

Mogliby na ipada wydać...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...