Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Scorpio napisał:

Strasbourg utrzymal sie w League 1 dzieki bramce w doliczonym czasie gry https://streamable.com/r885a

 

Od Francuza dostałbyś pewnie bagietką po głowie za nazwę League 1 zamiast Ligue 1 ;) Do tego, nawet żeby tam był remis to Strasbourg i tak byłby w dobrej sytuacji, bo miałby dwa punkty przewagi nad strefą spadkową przed ostatnią kolejką. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Hawkeye napisał:

Teraz rozumiem dlaczego są niedziele niehandlowe, wszystko czego chcę dzisiaj to spędzić ją z moją rodziną z Premier League, po raz ostatni na dłuugi czas :(. Dzisiaj bardzo nie chciałbym być zaciągnięty do sklepów.

Jest jakiś mecz warty obejrzenia? Bo tak jak nie oglądałem PL przez cały sezon to może bym obejrzał ostatnią kolejkę :keke:

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Marvin napisał:

Jest jakiś mecz warty obejrzenia? Bo tak jak nie oglądałem PL przez cały sezon to może bym obejrzał ostatnią kolejkę :keke:

Jeżeli Brighton wygra z Liverpoolem i Chelsea wygra z Newcastle Liverpool wypada poza top4, poza tym większość meczów bez znaczenia. Szanse marne, ale warto mieć odpalone w zakładkach bo Brighton lubi zaskoczyć.

Istnieje wszechświat, gdzie City wygrywa 9-0 z Soton, Swansea wygrywa ze Stoke 1-0 i Southampton wtedy spada a nie Swansea. Ale to raczej nie ten wszechświat.

No i jeżeli lubisz Manchester to dzisiaj mecz pożegnalny Carricka (z Watford na OT), Jose już zapowiedział, że zagra od pierwszej minuty. Jest też ostatni mecz Wengera w Arsenalu, Arsenal nie zdobył jeszcze punktu na wyjeździe (lol) w 2018 roku a teraz gra z Huddersfield.

generalnie jedyne przetasowania pozycyjne są możliwe na pozycjach bez europejskich pucharów i nad strefą spadkową, więc highlight dla neutralnego kibica to w sumie mecz Liverpoolu, zwłaszcza, że ostatni przed finałem LM.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Hawkeye napisał:

Jeżeli Brighton wygra z Liverpoolem i Chelsea wygra z Newcastle Liverpool wypada poza top4, poza tym większość meczów bez znaczenia. Szanse marne, ale warto mieć odpalone w zakładkach bo Brighton lubi zaskoczyć.

Istnieje wszechświat, gdzie City wygrywa 9-0 z Soton, Swansea wygrywa ze Stoke 1-0 i Southampton wtedy spada a nie Swansea. Ale to raczej nie ten wszechświat.

No i jeżeli lubisz Manchester to dzisiaj mecz pożegnalny Carricka (z Watford na OT), Jose już zapowiedział, że zagra od pierwszej minuty. Jest też ostatni mecz Wengera w Arsenalu, Arsenal nie zdobył jeszcze punktu na wyjeździe (lol) w 2018 roku a teraz gra z Huddersfield.

generalnie jedyne przetasowania pozycyjne są możliwe na pozycjach bez europejskich pucharów i nad strefą spadkową, więc highlight dla neutralnego kibica to w sumie mecz Liverpoolu, zwłaszcza, że ostatni przed finałem LM.

Obejrzenie Liverpoolu przed finałem LM z perspektywy kibica Realu to rzeczywiście dobry pomysł, dzięki! ;)

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Pulek napisał:

@me_who, nie chcę Ci psuć przyjemności z rozgrywki, ale... nie znudziło Ci się jeszcze? :D może czas na poważną karierę Wrexham? :>

Oczywiście, że nie. Prowadzenie takie juggernauta ma swój urok i po latach grania LZS Japierdole czy innymi gunwami, cieszę się z każdej chwili przy FM. Ponadto w LM regularnie mnie gwałco.

O Wrexie pisałem, jak nie znałem systemu scoutingu w FM18. A (to też pisałem) pełna cymryzacja z tak skomplikowanym scoutingiem może być za trudna (żeby utrzymać posadę).

 

Ale chyba trzeba będzie to zrobić :-k 

  • Lubię! 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, me_who napisał:

Oczywiście, że nie. Prowadzenie takie juggernauta ma swój urok i po latach grania LZS Japierdole czy innymi gunwami, cieszę się z każdej chwili przy FM. Ponadto w LM regularnie mnie gwałco.

O Wrexie pisałem, jak nie znałem systemu scoutingu w FM18. A (to też pisałem) pełna cymryzacja z tak skomplikowanym scoutingiem może być za trudna (żeby utrzymać posadę).

A co w sumie takiego się zmieniło w skautingu? Ja nie widzę różnicy.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, lad napisał:

A co w sumie takiego się zmieniło w skautingu? Ja nie widzę różnicy.

W 17 wysyłałem skauta i za dzień, dwa już miałem wyniki. A teraz czekam w chuj czasu na jakąś zbiorczą wiadomość a jak zaglądam co centrum skautingu to mam zupełnie innych zawodników albo coś co kiedyś gdzieś tam chciałem poznać i już dawno zapomniałem

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No musicie ustawić przede wszystkim to, że wy zarządzacie skautami a nie "head scout" czy tam dyrektor sportowy. A później każdemu z osobna można ustawić odpowiednie filtry - tak samo można zrobić, żeby ta zbiorcza wiadomość wyświetlała się częściej.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...