Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Matusiak hmm, na pewno bez szału w grze, ale te wszystkie ćwiczenia i gierki treningowe no to top :-k Szamo widziałem raz, no i w sumie całkiem okej, chociaż więcej krzyku i robienia beki niż grania. Kłosa nie widziałem.

 

ALE

 

jest 4-5 typów z drużyny, którzy gdzieś tam pograli po 2-3-4 lidze, no i oni naprawdę się wyróżniają, i z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że nie mam do nich startu :-k w sensie czuje się słabszy, ale jak gramy w jednej drużynie to jakoś bardzo nie odstaję. indywidualnie jednak widać różnicę. fajna sprawa!

 

ps. podusmowanie meczu już jest na weszło: http://weszlo.com/2018/05/12/zrobilismy-kts-weszlo-rozgromil-kartofliska-swoim-debiucie/

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Decyzja była taka, że wymagam hospitalizacji ale nie wiedzą gdzie... Dodatkowo w USG wyszło wgłobienie jelita więc potrzebna była konsultacja chirurgów którzy jednak operowali... Doktor z gastrologii dzwonila i na hematologie i do zakaźnych z tego szpitala co byłem rano. No i tu zgodzili się na konsultacje dostałem skierowanie do nich, pojechałem. Tam zrobili nowe badania i po godzinie wyszło... Znowu dodatnie zakażenie clostridium. No i decyzja że zostaje na oddziale zakaźnym a jelito wglobione będą obserwować i konsultować z chirurgami czy operować.

 

Właśnie wróciłem z dodatkowych badań. Od 10 załatwiałem to wszystko... wreszcie leżę na izolatce.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Pulek napisał:

Matusiak hmm, na pewno bez szału w grze, ale te wszystkie ćwiczenia i gierki treningowe no to top :-k Szamo widziałem raz, no i w sumie całkiem okej, chociaż więcej krzyku i robienia beki niż grania. Kłosa nie widziałem.

 

ALE

 

jest 4-5 typów z drużyny, którzy gdzieś tam pograli po 2-3-4 lidze, no i oni naprawdę się wyróżniają, i z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że nie mam do nich startu :-k w sensie czuje się słabszy, ale jak gramy w jednej drużynie to jakoś bardzo nie odstaję. indywidualnie jednak widać różnicę. fajna sprawa!

 

ps. podusmowanie meczu już jest na weszło: http://weszlo.com/2018/05/12/zrobilismy-kts-weszlo-rozgromil-kartofliska-swoim-debiucie/

Jezeli odstajesz, to jak sie wlasciwie tam znalazles? Ale historia fajna - zazdro :)

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Scorpio napisał:

Jezeli odstajesz, to jak sie wlasciwie tam znalazles? Ale historia fajna - zazdro :)

 

no nie wiem, dorosłem już tego, że zauważam takie rzeczy ;) kiedyś szedłbym w zaparte, że jestem najlepszy ;)

 

dostałem się najzwyczajniej w świecie przez casting, no bo to, że jest ode mnie 4-5 lepszych, nie oznacza, że nie ma gorszych ode mnie

 

aż w sumie sam jestem ciekaw, jak nam pójdzie w B-klasie :-k 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pulek napisał:

nie, tylko asysta :( ale regularnie jestem ustawiany w środku pomocy, trochę jako taka 8 w ustawieniu z trójką środkowych pomocników, więc trudno mi trochę będzie o dobre cyfry :-k 

14:0 i ledwo asysta? No panie Pulku, szanujmy się, nota 5.90 :roll: 

;)

 

Wieczór z FM. Ale w sumie dlatego, że mi się kontrolery od Switcha rozładowały :-k Choć troszkę ochotę pograć mam.

Odnośnik do komentarza

Grałeś z kontuzją, także usprawiedliwienie uznane :) 

 

Liverpool chce kupić mojego Sinclaira :-k Z jednej strony, to jest dzik (21m-15g-15a), ale z drugiej "mówi się" o 30 milionach funtów, a ma 29 lat, więc lepszy nie będzie. No i żeby go zatrzymać dałem mu tygodniówkę 52k funtów, co jest 2 więcej od kolejnego zawodnika Celtiku.

Odnośnik do komentarza

Jaja z tą moją przesyłką :kekeke: Poszukałem w necie i znalazłem historie ludzi, którzy pisali maile na jakieś śmieszne adresy poczty polskiej i WER Warszawa. No to mówię, już akt desperacji, wyślę i zobaczymy co się wydarzy. WER odpisał mi w 10 min, że tak jak widać na statusach, paczka jest w rękach poczty polskiej u nich nigdy nie była. PP oczywiście nic nie odpisała. A teraz zaglądam, a tam nagle się wszystkie statusy pozmieniały i teraz jest, że paczka w doręczeniu :D 

 

Ale jeszcze nie ogłaszam sukcesu, bo widziałem historie, gdzie doręczenie trwało kilka tygodni :roll: Ale @T-m jeśli Twoja paczka nie wyszła z Okęcia, to polecam napisać na:
sekretariat.ucs.441010@mf.gov.pl

kontakt@poczta-polska.pl

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj na działeczce, ostra tyrka, bo pierwsze koszenie, a nad jeziorem trawa rośnie jak pojebana. Wróciłem do domu, prysznic i właśnie piwerko skończyłem i chyba będzie kima grana, bo zmęczony coś jestem. Fajnie tak od czasu do czasu fizycznie popracować :) 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...