Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Gacek napisał:

Nie.

 

 

Jako zatwardziały autostopowiecz mam taką subiektywną ocene sytuacji ;) Na ogół chodziłem po parkingach stukając po tirach z polskimi blachami, większośc okazywała się ukraińcami.

Odnośnik do komentarza

Prowadzę ostatnio bardzo dużo szkoleń z zatrudniania cudzoziemców i w zasadzie na każdym są osoby, które zatrudniają kierowców z Ukrainy (wg. raportu PWC w 2016 r. było ich w Polsce ok. 20 tys.). I w zasadzie zawsze okazują wielkie zdziwienie gdy się dowiadują, że nieprawidłowo opłacają za nich składki ubezpieczeniowe.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Brudinho napisał:

 

Jako zatwardziały autostopowiecz mam taką subiektywną ocene sytuacji

Jako gość, który ostatnich parę lat spędził na reprezentowaniu kierowców lub pozywaniu przedsiębiorstw transportowych z całej Polski uwierz mi, że mam lepszy ogląd sytuacji ;)

Ukraińcy się zdarzają, ale to niewielki ułamek. Kierowców tirów w Polsce jest koło 300k, z tego przyjmując dane tio 20k to Ukraińcy, myślę, że to oddaje niewielki rozmiar tego ułamka ;)

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Gacek napisał:

Jako gość, który ostatnich parę lat spędził na reprezentowaniu kierowców lub pozywaniu przedsiębiorstw transportowych z całej Polski uwierz mi, że mam lepszy ogląd sytuacji ;)

Ukraińcy się zdarzają, ale to niewielki ułamek. Kierowców tirów w Polsce jest koło 300k, z tego przyjmując dane tio 20k to Ukraińcy, myślę, że to oddaje niewielki rozmiar tego ułamka ;)

 

Czyli po prostu tak trafiałem :keke: Jak już pisałem subiektywane opinia ;)

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, T-m napisał:

@Brudinho :keke:

@Reaper luz. Ja na swoją czekam już półtora miesiąc (od wylądowania na Okęciu). Także cierpliwości :keke:

 

Czasy się zmieniają a Poczta Polska nie. Wysłaliśmy kilka kartek z Iranu min. do Francji, USA (a to już szacun) i Wielkiej Brytanii. Nie doszły tylko te do Polski :keke: 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...