Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, schizzm napisał:

@Reapermożna zapytać, na jakim stanowisku będziesz?

 

Fife maja? ;)

Growth Manager na rynek polski. Oni mają bardzo duży zespół Growth, podzielony na kilka (naście?) podzespołów na różne rynki.

 

Co do FIFY nie jestem pewien ;) widziałem na jakichś fotach piłkarzyki i bilard ;) 

 

Dobra, dostałem wycenę Macbooka, no i @tio miał rację ;) Odkupię go za symboliczną kwotę ;) 

37 minut temu, jmk napisał:

Ale nowa apka player.pl to gówno.

Na SmartTV jest milion razy lepsza niż poprzednia IMHO :)

 

U mnie też YES WEE KEND, wróciliśmy ze spacerku z psem i młodym, żona jeszcze poleciała do sklepu po magnuma i dwa piwka :) Maksio pójdzie spać, to sobie może coś na TV odpalimy, później jakiś CS-ik i tak to można weekend zaczynać :) 

Odnośnik do komentarza

Śmieszne jest to pierdoletto "teraz zobaczycie jak będzie chujowo po Wengerze". Przecież zupełnie analogiczna historia wydarzyła się w MU i pozbierali się bardzo szybko. Tutaj będzie tak samo, tylko może nawet łatwiej, bo liczę że jednak żadnego Moyesa nie zatrudnimy. 

  • Zmieszany 2
Odnośnik do komentarza

No, teraz jest pierwszy sezon od 4 lat kiedy czuć, że wracamy (i tak kompromitacja z Sevillą dalej rzuca na to ogromny cień). A do poziomu, który mieliśmy względem reszty ligi dalej sporo brakuje, kwestia czy 4 lata to jest dużo. 

Ja mam wrażenie, że to cała wieczność :P.

Odnośnik do komentarza

No ok, tylko że Arsenal nie wraca od 10 lat, a kompromitacja to drugie imię Wengera w tym okresie. Pozdrówmy takie tuzy jak Olimpiakos, albo kulturalne 10-2 z Bayernem. Bierę w ciemno to co przechodzi MU zamiast tego :)

No a wszystko to jest gdybanie. Moze być tak, może być tak. Ale jedno jest niepodważalne - gdyby Wenger został to lepiej by nie było, więc jest to krok w dobrą stronę .

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...