Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie też już do końca nie pamiętam jak to dokładnie było. Wiem, że miałem na początku żal do forumka, że ktoś podjebał, ale później myślałem już, że nie koniecznie tak musiało być.

 

Pisałem dla pewnego kolesia zapowiedzi meczowe, podsumowania, jakieś ciekawostki o tym co było akurat na topie, no o sporcie. Hajs niezbyt duży, ale te 300-500 zł wyciągałem w miesiąc, a pisało się fajnie i lekko.  Po jakimś czasie koleś dołożył mi jeszcze teksty (recenzje) o restauracjach - typowe SEO.  Ogólnie kontaktowała się z nim moja siostra, bo ona miała firmę i ona wystawiała rachunki, mi tylko podsyłała zlecenie, no i kasę ;)

 

No i teraz nie dam sobie głowy uciąć czy wrzuciłem tu linka do jakiejś strony, gdzie akurat coś napisałem, chyba nie, bo przecież ja mu wysyłałem (przez siostry) teksty mailem?  Nie dokopię się chyba tego posta w Maryni, na mailu mam wysłane teksty w .doc do siostry, ale możliwe, że znałem adres strony (bo tej sportowej nawet nie ;)).  Ogólnie wiem, że napisałem, że teraz chałturzę i piszę takie teksty-recenzje nawet tam nigdy nie będąc ;) Coś w tym stylu. No i siostra dostała maila, że nie życzy sobie takich postów w internecie na temat jego działalności czy tam strony, w mailu był dokładny link do posta w Maryni, ale siostrze oczywiście się nie wyświetliło, bo nie była zalogowana.

 

No i współpraca siadła.

 

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, schizzm napisał:

Jeśli dobrze pamiętam, to wkleiłes tu linka. Chyba nawet wtedy pojawiły się komentarze, że koleś pewnie zobaczy większy ruch z CMF ;)

No takie heheszki z ruchu z CMF to też kojarzę, ale czy to akurat było odnośnie linka od jmk to już niestety nie :-k 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, T-m napisał:

 

*2011 ->

*benzyna, do 150K przejechane,

*budżet do poedzmy 50K, ale bliżej 45K. 

*wyposażenie: klima, elektryczne szyby (uwaga, nie tylko przód, bo na to też trafiłem), czujniki parkowania przód/tył, stabilizacja toru jazdy, podgrzewane dysze spryskiwaczy, elektryczne, podgrzewane lusterka, swiatła do jazdy dziennej, ISOfix, radio minimum 310, czujnik zmierzchu, religni, przyciemniane szyby tył plus blutacz, podrzewane fotele przód, kiera multifunkcyjna.

 

To tak pi razy drzwi

Isofix? Cos sie szykuje? ;)

Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...