Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja za to dziś jechałem chyba najstarszym en57 jaki się kaemom został: z nowości tylko drzwi na przycisk - tak to stare klasyczne okna, przedziały i drzwi ręczne między nimi itp. Mi się podobało, bo przedział dla rowerów zrobili ze służbówki i mostka (zwanego też przedsionkiem), przez co był dwa razy większy niż zwykle i bardziej ustawny.

 

A i jeszcze Lazaro jechałem ;)

Odnośnik do komentarza

Nie no, lubi Barcelonę, wiadomo, że wolałby Messiego na żywo zobaczyć niż Jurado czy innego Ganero ;). Był na Camp Nou turystycznie, póki co musi wystarczyć ;), a samo zaliczenie La Liga będzie przeżyciem (jakaś odmiana dla odwiedzenia raz/dwa razy na rok Lechii Gdańsk i stałego oglądania GTS Pszczółki w A klasie :D )

 

Inna sprawa, że był plan pójść w ostatni weekend na mecz z Valencią. Teściowie przylecieli w sobotę, wstępnie mecz był planowany na niedzielę, więc wydawało się, że w końcu uda się ich zobaczyć. Niestety dwa/trzy tygodnie przed liga przełożyła mecz na sobotę, jak pech to pech ;) 

Odnośnik do komentarza
Cytat

Owocem zawartej umowy są świadczenia dla klubów:

1. ufundowanie dla każdego klubu IV-ligowego sprzętu sportowego marki Adidas lub Nike o wartości 2.000 zł w gratisie (wg cen katalogowych Nike i Adidas) na dowolny sprzęt sportowy do wykorzystania w hurtowni sprzętu Marba (18 klubów)

2. ufundowanie dla każdego klubu klasy okręgowej 5 piłek meczowych  PIŁKA NOŻNA PUMA EVO POWER VIGOR 1.3 STATEMENT roz 5  82551 01 (48 klubów).

3. ufundowanie dla każdego klubu klasy A 5 piłek meczowych  PIŁKA NOŻNA PUMA EVO POWER VIGOR 2.3 MATCH FIFA roz 5  82553 01 (84 kluby)

4. profesjonalna obsługa klubów, w wyborze odpowiedniego sprzętu takich marek jak Adidas, Nike, Puma, szybka realizacja, wykonanie nadruków na miejscu.

5. zniżki dla klubów na zakup sprzętu Adidas –40% i Nike – 30% od cen katalogowych

Zachęcamy zatem Państwa do używania oficjalnych nazw lig/klas w swoich materiałach promocyjnych i na Waszych stronach www. 

Sprzęt będzie do odbioru w hurtowni Marba Sport od 10 sierpnia 2017 roku. Prosimy zabrać ze sobą pieczątkę klubową.

Jednocześnie przypominamy, że IV liga w sezonie 2017/2018 ma nadal sponsora tytularnego – firmę SALTEX-Europa Sp. z.o.o.  Zgodnie z obowiązującą umową środki od sponsora zostaną przekazane klubom IV ligi, celem pokrycia części kosztów obsługi sędziowskiej (po 1500 zł na klub, na jedną rundę). Ponadto zwycięzca IV ligi Saltex otrzyma bon w wysokości 5.000 zł do wykorzystania na sprzęt sportowy w hurtowni sportowej Marba-Sport.

 

 

Uuuuu, Panie, to nas na to nie stać...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Pulek napisał:

ja nie wiem czy dziadzieje, czy co, ale zaczynam myśleć o tym, że chciałbym sobie zamieszkać na wsi, w jakimś domku z ogródkiem, mieć psa, i chodzić co 2 tygodnie na mecz A-klasy :roll: 

 

Nie papuguj pan, dobre ?;)

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, krzysfiol napisał:

Widzę Pszczółki walczą ostro o awans do okręgówki, więc nie ma żartów.

 

W ogóle zdziwiło mnie to, że tamta A klasa ma sponsora tytularnego, jakiś sklep sportowy. Ciekawe ile to kosztuje :-k

 

Forum CM C Klasa Rybnik (Wodzisław Śląski)

Kilka lat temu wrocławska klasa C była Garman Klasą C, co oznaczało po jakiejś torbie na drużynę, chyba 3 piłkach i zniżce na sprzęt sportowy firmy Garman ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...