Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minutes ago, Lucas07 said:

@beeres w ogóle serio jest jakiś temat Balla w PLK? :D Jeden widziałem, że się do draftu zgłosił, no ale jeśli zostanie gdzieś wybrany to chyba tylko marketingowo do podawania ręczników. Na TT coś widziałem, że niby ta wizyta LaVara to były też jakeiś negocjacje 

 

Na Litwie ich czas może dobiegać końca :) 

 

Oni ogólnie szukają klubu, gdzie będą mogli dzielić rządzić (w sensie młodzi mają grać po 30 minut i grać razem). Prienai "Vytautas" wzięli ich, nachapali się kasy, ale nadal próbują być profesjonalnym klubem i wygrywać mecze, co jest trudne gdy LiAngelo jest na boisku, bardzo trudne, gdy LaMelo jest na boisku i praktycznie niemożliwe, gdy są obaj. Miejscowi zawodnicy się buntują przez ten cyrk (brawo za profesjonalne podejście do zawodu btw :roll:). LaVar puścił focha za to, że nie trener nie chce wystawiać LaMelo na długie minuty gdy wchodzi i na start ma dwa airballe z 9 metrów i jakieś TO..

 

Ogólnie zabawne to jest :D Tylko LaMelo szkoda, bo chłop autentycznie ma talent do koszykówki. Tylko do łba mu nasrali i będzie ciężko mu coś osiągnąć. Lozno to jednak inny typ. Przede wszystkim rozumie koszykówkę i ma dryg do bronienia. Tamci dwaj to tylko maszynki do atakowania.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja przed draftem sądziłem, że Lonzo będzie bustem przez dziwną technikę rzutu, fatalny mid range i obronę, brak pick&rolla i 1 kroku. No ale obronę ma bliską elitarnej, więc z tą swoją wizją powinien być ogarniętym starterem w lidze. 

 

W sumie PLK taki cyrk marketingowy chyba nie zaszkodziłby? :-k 

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Lucas07 said:

Ja przed draftem sądziłem, że Lonzo będzie bustem przez dziwną technikę rzutu, fatalny mid range i obronę, brak pick&rolla i 1 kroku. No ale obronę ma bliską elitarnej, więc z tą swoją wizją powinien być ogarniętym starterem w lidze. 

 

IMO jak popracuje nad mankamentami to nadal może być drugim wcieleniem JKidda :) 

Odnośnik do komentarza
Mam obecnie sześć. Jeden jest tylko na specjalne okazje, drugi elegancki na brązowej skórze, trzeci na bransolecie, czwarty od dziadka i dwa casualowe. I w sumie każdy noszę przynajmniej parę razy w miesiącu, da się
Ja mam podobnie i praktycznie noszę około 4-5 zegarków
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Pulek napisał:

ja pierdole, dopadło i mnie :/

 

kupiłem przezajebistego kolesia z RPA, no i dwa razy odrzucili podanie o pracę :sad: co z tym teraz zrobić, żeby ten ziomek mógł nieść chwałę Blackburn?

Wypożyczenie do czegokolwiek w Europie i patrzenie jak się cofa w rozwoju :sad:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Brudinho napisał:
W dniu 26.03.2018 o 13:40, ajerkoniak napisał:
Mam obecnie sześć. Jeden jest tylko na specjalne okazje, drugi elegancki na brązowej skórze, trzeci na bransolecie, czwarty od dziadka i dwa casualowe. I w sumie każdy noszę przynajmniej parę razy w miesiącu, da się emoji6.png

Ja mam podobnie i praktycznie noszę około 4-5 zegarków

 

To pochwal się od razu ;)

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, z0nk napisał:
8 godzin temu, Pulek napisał:

ja pierdole, dopadło i mnie :/

 

kupiłem przezajebistego kolesia z RPA, no i dwa razy odrzucili podanie o pracę :sad: co z tym teraz zrobić, żeby ten ziomek mógł nieść chwałę Blackburn?

Wypożyczenie do czegokolwiek w Europie i patrzenie jak się cofa w rozwoju :sad:

 

nie :| naprawdę tylko to pozostaje? coś kojarzę, że za 120 dni znowu będzie mógł się ubiegać o pozwolenie na pracę, ale rozumiem, że nic to nie zmieni w jego sytuacji, jeśli zostanie u mnie w klubie w rezerwach? koleś ma 19 lat, 8 występów w u21 i 5 w pierwszej reprezentacji RPA :/ 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Pulek napisał:

 

nie :| naprawdę tylko to pozostaje? coś kojarzę, że za 120 dni znowu będzie mógł się ubiegać o pozwolenie na pracę, ale rozumiem, że nic to nie zmieni w jego sytuacji, jeśli zostanie u mnie w klubie w rezerwach? koleś ma 19 lat, 8 występów w u21 i 5 w pierwszej reprezentacji RPA :/ 

Nie wiem, w którego FMa grasz, ale ja w 16 kupiłem sobie 16 krotnego reprezentanta mistrzów świata i chyba miał parę występów w u20 i dopóki nie pograł pół roku w Europie nic z tego. Jego atrybuty delikatnie spadły chyba, ale chociaż dostał pozwolenie.

Co do ponawiania bez zmiany klubu dla zawodnika. Kupiłem sobie Brazylijczyka, miałem rok do transferu, spamowałem co 120 dni prośbę o zgodę - odrzucona. Koleś musiał siedzieć w rezerwach Finów, żeby to przeszło -_- to, że z niezłego młodzika stał się opóźnionym kopaczem to już inna sprawa ;)

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...