Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, ajerkoniak napisał:

Ładny, świetne wskazówki.

 

Ten dziadkowy Atlantic w sumie obecnie jest wart grosze, a odrestaurowanie go przekroczyło znacznie wartość, ale w sumie wyszła fajna rzecz. Ojciec kupił sobie z rok temu jakąś Omegę (chyba Seamaster?) i stwierdził, że przekaże wnukowi pierwszemu. Ja skoro mam po dziadku tego swojego to mogę przekazać w przyszłości swojemu wnukowi i wymiennie rodzina będzie miała dwa zegarki z historią :)

 

 

A jak będzie wnuczka? ;)

 

@Reaperjak tam w Szkocji?

 

Ja jutro pobudka o 4 rano, muszę złapać pierwsze metro o 5, potem przesiadka na autobus i muszę dotrzeć na lotnisko jakoś koło ~6 i mieć nadzieję, że nie będzie wielkiego tłumu na security check, bo odlot mam o 6:40. Będzie trochę nerwówki :-k 

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, schizzm said:

Ja jutro pobudka o 4 rano, muszę złapać pierwsze metro o 5, potem przesiadka na autobus i muszę dotrzeć na lotnisko jakoś koło ~6 i mieć nadzieję, że nie będzie wielkiego tłumu na security check, bo odlot mam o 6:40. Będzie trochę nerwówki :-k 

 

Podziwiam. Z moim charakterem wariuję jak 2h przed lotem nie jestem na lotnisku.. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

https://untappd.com/b/deer-bear-candy-shop-maple-pie-with-hint-of-cinnamon/2489936

 

Kupiłem sobie na Beer festiwalu, całkiem niezła rzecz. Ciężka, ale zapach cudowny, a i smakowo zacne

1 minutę temu, stefan1984 napisał:

Ładnie wyglądają te zegarki, w ogóle powiem więcej - jest się do czego pałować, ale szlag by mnie trafił gdybym to miał nosić na ręce =)

 

Mniej niż miesiąc i się człowiek przyzwyczaja

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, kolek23 napisał:

 

Podziwiam. Z moim charakterem wariuję jak 2h przed lotem nie jestem na lotnisku.. 

No trochę nie mam wyjścia. Metro rusza o 5 rano, mógłbym wyjść na nocny autobus ~4:20 i załapać się na pierwszy lotniskowy autobus, który dowiózł by mnie na miejsce o 5:35/40, więc ledwie 20 minut różnicy. To już wolę na styk, mam nadzieję, że jutro żadnych prokatalońskich blokad dróg od rana nie będzie ;) 

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, schizzm said:

No trochę nie mam wyjścia. Metro rusza o 5 rano, mógłbym wyjść na nocny autobus ~4:20 i załapać się na pierwszy lotniskowy autobus który dowiózł by mnie na miejsce o 5:35/40, więc ledwie 20 minut różnicy. To już wolę na styk, mam nadzieję, że jutro żadnych prokatalońskich blokad dróg od rana nie będzie ;) 

 

Ubera tam nie macie ;)?

 

Jak masz tylko bagaż podręczny to oczywiście powinno być wsio ok :) No i w Hiszpanii chyba nie ma wielkiego ruchu na drogach o 5 rano :D 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kuab napisał:

Ja nie mam zegarka, jeszcze nie noszę na co dzień na tyle formalnych stylówek, żeby posiadanie zegarka jako biżuterii miało sens.

Mam nadzieję, że nigdy nie będę musiał nosić na co dzień na tyle formalnych stylówek ;) 

 

A mam jakiegoś Atlantica, ale mi się rozsypał w podróży kiedyś i nie naprawiłem :-k No i smartwatcha, którego raz na jakiś czas zakładam, ale niestety nie chce mi się go codziennie ładować. Poza tym zegarek na nadgarstku rysuje mi laptopa, a 3/4 dnia siedzę przed kompem, więc jaki ma to sens.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, schizzm napisał:

 

@Reaperjak tam w Szkocji?

 

Ja jutro pobudka o 4 rano, muszę złapać pierwsze metro o 5, potem przesiadka na autobus i muszę dotrzeć na lotnisko jakoś koło ~6 i mieć nadzieję, że nie będzie wielkiego tłumu na security check, bo odlot mam o 6:40. Będzie trochę nerwówki :-k 

Dopiero Bruksela, za 25 min ruszam do Edynburga ;) Chyba nia ogarnęli, że mogli mnie Ryanairem z Modlina wysłać bezpośrednio, albo po prostu nie chcieli nikomu Ryanaira bukować :kekeke:

 

Także doradzam Ci jednak te kilkadziesiąt minut wcześniej, ja bym się denerwował od nocy, że nie zdążę ;) 

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, schizzm said:

Kurde zasiałeś mi ziarno niepewności :P, mamy bagaż podręczny (choć i tak walizki, więc spowalaniają), a uber jest zakazany w BCN :/ 

 

Chyba rozkminię jednak ten nocny, będziesz mi krewny kilkadziesiąt minut snu ;) 

 

Sorry, nie chciałem :D

 

Ja mam we krwi bycie 5 minut przed czasem. Przy samolotach to się dodatkowo uwydatnia, bo wiem, że nie zaczekają :D

 

Pamiętam jak raz jechałem z Suwałk na lotnisko w Kownie swoim autem. 130 km do pokonania, dałem sobie 2h na jazdę i miałem być na miejscu 2h przed lotem. Godzinny mocno poranne, chyba o 5 czy 6 startowałem. Już na pierwszych 20km przed granicą spotkałem 3 zepsute TIRy, które blokowały pas ruchu na tyle, że trzeba było się ruszać wahadłowo :D A potem na Litwie lali kilkaset metrów asfaltu (a to ich główna droga tranzytowa). Wleciałem na terminal z wywieszonym jęzorem i trzęsącymi się rękami na 10 minut przed zamknięciem punktu przyjmowania bagażu :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem co za filmik musiałem w przeszłości obejrzeć, ale YT zaczyna mi w proponowanych wrzucać fragmenty "The Jerry Springer Show". O ja pierdolę, jaka to jest patola. Niezłe świadectwo o USA, że to coś się tyle czasu trzyma na antenie.

Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, Reaper said:

Dopiero Bruksela, za 25 min ruszam do Edynburga ;) Chyba nia ogarnęli, że mogli mnie Ryanairem z Modlina wysłać bezpośrednio, albo po prostu nie chcieli nikomu Ryanaira bukować :kekeke:

 

Także doradzam Ci jednak te kilkadziesiąt minut wcześniej, ja bym się denerwował od nocy, że nie zdążę ;) 

 

O, widzę, że ktoś rozumie czemu zawsze jadę z dużą nadwyżką :D Pierdolonej nerwicy można dostać :D

 

Moja wcześniejsza firma miała zasadę, że nie latają "tanimi" liniami. Może w tej też tak jest ;) Głupie to i wpisywane do "policy" głównie pod dyrektorów ;) 

Odnośnik do komentarza

Ja właśnie muszę sobie sprezentować jakiś zegarek, bo brakuje mi tego w codziennej garderobie do pracy. 

 

Ej, zjebałem coś i jeden miesiąc mi się nie zapisał w oddzielnym pliku. Chyba nie zaryzykuję, bo mnie Mahdi zbanuje :sad:

 

Chociaż nie, może jeszcze się uda.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...