Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Gabe napisał:

Ja na plonkliście nie mam nikogo chyba aktualnie (a bywali na niej różni), bo rzeczywiście skrypt to słabo ogarnia (pokazuje treść w cytowanych, pokazuje i powiadamia o plonkowanych postach ale bez treści) ale z takimi niskimi "żartami" jak ten poniżej:

 

 

nie dziwię się, że ludzie cię na niej mają.

Jak na tutejsze standardy to wcale nie taki niski, już nie przesadzaj :) 

Odnośnik do komentarza

@verlee może jestem upośledzonym użytkownikiem Ady, ale zawsze jak mi podrzuca już jakąś fajną ofertę to za chuja nie mogę znaleźć gdzie trzeba kliknąć żeby uzyskać dane kontaktowe. Jedyne co widzę, to tekst, że poproś o dane kontaktowe przez messengera. Otwierając messengera przez przeglądarkę nie da się tego zrobić?

 

No i wyszukiwarka wygląda na trochę zabugowaną, bo mimo że mam zaznaczone, żeby szukał mieszkań nie pokojów, to pokazuje oferty na pokoje :D

Odnośnik do komentarza

"Due to the fact as portfolio weekly cadence requires to collect all status reports till each Thursday..." kurwa cofam swoją deklarację, że lubię naprawiać procesy. Cały dokumenta jest napisany tak klarownie i "po angielsku" jak to zdanie.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, T-m napisał:

"Due to the fact as portfolio weekly cadence requires to collect all status reports till each Thursday..." kurwa cofam swoją deklarację, że lubię naprawiać procesy. Cały dokumenta jest napisany tak klarownie i "po angielsku" jak to zdanie.

Chcesz się założyć, że autor tego zdania ma przy angielskim w CV "fluent"? No rzeczywiście płynny, dosłownie płynie :keke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mieliśmy ostatnio takie tłumaczenie EN-PL do jakiejś aplikacji do kontroli dzieci, gdzie EN było chyba tłumaczone z rosyjskiego i np. takie fragmenty: "Your attion is be refuse!"

Okazało się, że przy tłumaczeniu bezpośrednio z RU to powinno być "Zostałeś zwolniony ("usunęty") z opieki nad dzieckiem." :D

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Dudek napisał:

Akurat wersja na Playstation ma ten plus, że bodajże dwójka ma większość (jeśli nie wszystkie :-k) dodatki w pakiecie. Do trójki na pewno dokupowałem osobno :-k

Btw. - zapolowałbym na Playstation TV, ale boję się, że wifi będzie zbyt słabe i zostanie mi granie po kablu w drugim pokoju :-k  Steam Link jest dużo nowszą technologią, a odpalał się w wersji niegrywalnej. No, ale za niego dałem kilkadziesiąt zeta, a nie kilkaset ;)

Uzywke PS TV na olx tez wytargasz za max 100zl. Zastanawialem sie nad tym, ale jakosc obrazu troche mnie zniechecila.

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Hidalgoo napisał:

No i wyszukiwarka wygląda na trochę zabugowaną, bo mimo że mam zaznaczone, żeby szukał mieszkań nie pokojów, to pokazuje oferty na pokoje :D

 

A jest możliwe w tej apce, że pokój został wystawiony jako mieszkanie, bo ktoś chciał zwiększyć zasięg swojego ogłoszenia? :)

Odnośnik do komentarza
28 minutes ago, T-m said:

"Due to the fact as portfolio weekly cadence requires to collect all status reports till each Thursday..." kurwa cofam swoją deklarację, że lubię naprawiać procesy. Cały dokumenta jest napisany tak klarownie i "po angielsku" jak to zdanie.

 

6 minutes ago, Ingenting said:

Mieliśmy ostatnio takie tłumaczenie EN-PL do jakiejś aplikacji do kontroli dzieci, gdzie EN było chyba tłumaczone z rosyjskiego i np. takie fragmenty: "Your attion is be refuse!"

Okazało się, że przy tłumaczeniu bezpośrednio z RU to powinno być "Zostałeś zwolniony ("usunęty") z opieki nad dzieckiem." :D

 

U mnie w robocie każdy przyjmowany osobnik musi mieć angielski na C1. Jak ktoś jest słabszy, to firma zapewnia 3 miesięczny intensywny kurs (codziennie po 8 godzin przez 3 miesiące :D) dla jednostek, które mimo to chcą zatrudnić. Oczywiście i tak miałem "przyjemność" korespondowania z niemcami i hiszpanami, którzy wrzucali otrzymany tekst do Google Translate, odpisywali po niemiecku, wrzucali do Translate i wysałali do mnie. Czasami z pretensjami, że moja odpowiedź jest bez sensu :D

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Scorpio napisał:

Uzywke PS TV na olx tez wytargasz za max 100zl. Zastanawialem sie nad tym, ale jakosc obrazu troche mnie zniechecila.

Zakupy na olx staram się ograniczać do sytuacji gdzie mogę odebrać osobiście, a z takich to jest tylko Łódź za 200 zeta :P

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, ajerkoniak said:

Mam jeden, znam się, słucham.

 

Mój zaczął się śpieszyć o dobre 2 minuty na dzień. Zegarek mam rok, zauważyłem wczoraj. Jestem pewien, że wcześniej tak nie robił. Mechanizm ETA 2824-2. Poważne to, czy każdy zegarmistrz, co kiedyś automat otwierał mi zrobi?

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, ajerkoniak said:

Mechanizm nie jest jakiś stary więc powinien każdy zegarmistrz ogarnąć. Nie powiem co to, ale jak nie było żadnego uszkodzenia to pewnie pierdoła, mechanizm jest solidny z tego co je kojarzę. Jaki model z ciekawości?

 

W jednych internetach piszą, że wystarczy "wyregulować", jak do kilku minut, a w innych internetach, że dupa blada i coś jebło, jak powyżej kilkunastu sekund :/ 

 

Hamilton Jazzmaster Open Heart :)

 

994f53c9f1fa338843e6965b05243d84.jpg

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, ajerkoniak said:

Ciekawy wybór, ładne kolory. Jak masz zegarmistrza w okolicy to uderzaj, najwyżej się dowiesz że rzeczywiście nic ;)

 

Podobał mi się już dwa lata przed zakupem :D Ofc trzeba lubić te "Open Heart", to są specyficzne zegarki :) Ludzie na forach odradzali, mówili, że się znudzi szybko, ale mi się nadal podoba :)

 

Znalazłem autoryzowany serwis Hamiltona na Litwie :o Szok. 2 kilometry od mojego biura :D 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...