Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, kuab napisał:

Jesteś informatykiem, więc rozumiem, że to może być dla Ciebie trudne do okiełznania, ale zdajesz sobie sprawę, że istnieją ludzie, którzy po prostu umawiają się na seks i nie oczekują przy tym dostawania kasy? Szczególnie w dobie Tindera.

Nie no, mnie to ewidentnie wygląda na jakąś Roksę.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, lad napisał:

Nie no, mnie to ewidentnie wygląda na jakąś Roksę.

Ja wiem? Może po prostu umawia się na seks z różnymi kolesiami, kwestia tylko czy jej płacą czy nie. Wnioskowanie na podstawie tego, że więcej niż 1 koleś ją odwiedzał, że jest prostytutką jest trochę słabe. No i Eliza to takie dziwkarskie imie :keke: 

Odnośnik do komentarza
12 minutes ago, kuab said:

Ja wiem? Może po prostu umawia się na seks z różnymi kolesiami, kwestia tylko czy jej płacą czy nie. Wnioskowanie na podstawie tego, że więcej niż 1 koleś ją odwiedzał, że jest prostytutką jest trochę słabe. No i Eliza to takie dziwkarskie imie :keke: 

 

Znam lepsze :D

 

 

Bry :) 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Fenomen napisał:

ale kuabowi nie przetlumaczysz, to typ ktory dopierdala sie to wszystkiego :) ot taka polska natura :)

dlatego mam go splonkowanego :) szkoda tylko, ze skrypt IPB nie ogarnia i wyswietla jego posty w cytatach :/

:rotfl: Jeśli cokolwiek jest tu "polską naturą" to raczej Twój wniosek na podstawie tego, że dziewczyna spotkała się z 2 różnymi kolesiami i opinii sąsiadki, że jest prostytutką. Dopiero potem dopisałeś o tym wyniku z gugla, to tylko dodatek.

 

Również pozdrawiam!

  • Lubię! 2
  • Nie lubię! 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, kuab napisał:

:rotfl: Jeśli cokolwiek jest tu "polską naturą" to raczej Twój wniosek na podstawie tego, że dziewczyna spotkała się z 2 różnymi kolesiami i opinii sąsiadki, że jest prostytutką. Dopiero potem dopisałeś o tym wyniku z gugla, to tylko dodatek.

 

Również pozdrawiam!

To ja tylko zacytuję, żeby było widoczne dla plonkow :keke:

  • Lubię! 4
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza

Ja na plonkliście nie mam nikogo chyba aktualnie (a bywali na niej różni), bo rzeczywiście skrypt to słabo ogarnia (pokazuje treść w cytowanych, pokazuje i powiadamia o plonkowanych postach ale bez treści) ale z takimi niskimi "żartami" jak ten poniżej:

 

Godzinę temu, kuab napisał:

Jesteś informatykiem, więc rozumiem, że to może być dla Ciebie trudne do okiełznania, ale zdajesz sobie sprawę, że istnieją ludzie, którzy po prostu umawiają się na seks i nie oczekują przy tym dostawania kasy? 

 

nie dziwię się, że ludzie cię na niej mają.

  • Lubię! 8
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...