Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie wszystko zaczęło się chyba od Step by step New Kids on the Block, miałem ich kasetę i tego kawałka słuchałem w kółko. Do tego miałem jakąś kasetę id wujka z piosenkami nagranymi w radio,gdzie rządził MO-DO z Super Gut. No i to był okres fascynacji Eurodance, który katowalem na VIVA II.
Później za sprawą starszej siostry, która przywiozła kilka płyt ze Szwecji słuchałem trochę Nirvany i punku. Chociaż z tych punkowych zespołów najbardziej jarały mnie te idące w stronę Nowej Fali np. New Model Army i ich Vengance.
W gimbazie był oczywiście uliczny hip hop, na któreś urodziny dostałem Molesta Ewenement, chociaż najbardziej mi się podobał Grammatik przez wrażliwość Eldoki xD i bity Noona.
W liceum miałem w klasie kolegę gotha i to dzięki niemu w sumie najbardziej się otworzyłem, EBM, industrial rock, synth pop i te wszystkie dźwięki mnie strasznie zafascynowały i w zasadzie wtedy zacząłem w pełni świadomie szukać i słuchać muzyki. Gdzieś po maturze chyba trafiłem na rateyourmusic dzięki meyde i można powiedzieć że od tego czasu słucham wszystkiego.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Chyba każdy miał jakąś mniejszą lub większą zmianę w preferencjach. Ja zaczynałem od jazzy i soulu, potem rapy, metal, muzyka klasyczna, rapy, funky, znowu jazz, potem trochę electro, hard rock, znowu rapy, drumy, housy srousy, znowu rapy, a teraz wszystkiego po trochę. Najlepsze jest jak odnajdujesz sobie w różnych gatunkach sample z czegoś czego się nie spodziewasz. O ile na przykład znalezienie w muzyce Mrs Badu Milesa Davisa to nie jest jakaś zmiana drastyczna stylu, to łączenie muzyki klasycznej z rapem kiedyś nie było takie oczywiste. A tu sobie słuchasz wspominanego Coolio, a tu jeb sampel z kanonu d-dur Pachelbela.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Lol, dobry pierdolnik w tej firmie. Najpierw miała być rozmowa w Szkocji, później napisali że jednak online, a teraz na 6 dni przed mówią, że jednak w Szkocji :kekeke: Tylko nadal nie wiedzą czy poniedziałek czy wtorek :D Ale to już ich problem, bilety i ewentualny nocleg na ich koszt ;) 

Odnośnik do komentarza
7 minutes ago, Reaper said:

Lol, dobry pierdolnik w tej firmie. Najpierw miała być rozmowa w Szkocji, później napisali że jednak online, a teraz na 6 dni przed mówią, że jednak w Szkocji :kekeke: Tylko nadal nie wiedzą czy poniedziałek czy wtorek :D Ale to już ich problem, bilety i ewentualny nocleg na ich koszt ;) 

 

U mnie: ten moment kiedy anglik przesyłał ci zadanie do zrobienia "na wczoraj", bo zapomniał, o 2 godzinnej różnicy czasu :roll: 

1 minute ago, Reaper said:

Nazwa, renoma i stanowisko kuszą, ale czekamy ile ostatecznie kasy zaproponują ;) 

 

Gdzie aplikujesz?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Reaper said:

Jak zaproponują robotę to dam znać :) 

 

Nie aplikuję, sami się zgłosili ;) 

 

Aaaa, a myślałem, że to tylko ja przeoczyłem nazwę firmy w którejś Maryni ;)

 

Czytając o milionie ofert i zmian u użytkowników forumke odnowiłem sobie profil na Linkedin, ale nikt się nie odzywa ;( 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, kolek23 napisał:

 

Chyba jest na Showmaxie, ale da się go wyguglować ;) 

u mnie w pracy mam problem ze znalezieniem czegokolwiek na YT, a co mówić o takich poważnych produkcjach ;) pokukam w domu w takim razie

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, T-m napisał:

Wszyscy jesteście cienkimi bolkami w stosunku do Kamtka - jego utwór z dzieciństwa to Bogurodzica :keke:

Polskie Rycerstwo feat. Lietuvas & Rusinas z niepowtarzalnego albumu "Krzyżacy" OST... I ten Jagiełło na wokalu, słuchało się...

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...