Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@schizzm poleciał plusik, znaczy że tak ;)

 

4 minuty temu, tio napisał:

A gdybyście mieli wybrać jedną piosenkę, którą moglibyście uznać, że najważniejszą? Ja wybrałbym "Piosenkę młodych wioślarzy" Kultu

Tylko co to znaczy najważniejszą? Która mnie najbardziej ukształtowała muzycznie? WIążącą się z najważniejszymi wspomnieniami? Czy taką, którą do tej pory mogę słuchać po 5x dziennie?

Odnośnik do komentarza

Power Dance. To wszystko w ogóle zostało chyba rozkręcone przez Macieja Jamroza, perkusisty, ale i kompozytora Top One, który widocznie nie chciał podążać drogą disco polo i założył zespół Jamrose. I mam wrażenie, że wytwórnię też, ale nie jestem pewien. W każdym razie nadal pamiętam takie przeboje jak "Posse boy", "Hola amigo", czy "Przychodzę co noc" i te napuszone stylówki :lol: 

Odnośnik do komentarza

Chodnikowe też :D Z tego co pamiętam to było Feliczita albo Rzeki przepłynąłem... ;) Chociaż teraz znam wersję kibicowską tej drugiej wersji ;)

 

Wiadomo, że discopolo to był obciach, teraz niby też, ale każdy zna i każdy do tego tańczy ;)

 

Ja za małego słuchałem discopolo, bo tego się słuchało w domu czy chciałem czy nie to znałem i musiało mi się pewnie podobać, bo nic innego nie słyszałem ;) Dopiero w wieku 13-14 lat poznałem polski rap :D

 

A teraz uważam discopolo za spoko do tańczenia, na słuchawkach raczej tego nie słucham, ale na imprezach czy na popijawie jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Power Dance. To wszystko w ogóle zostało chyba rozkręcone przez Macieja Jamroza, perkusisty, ale i kompozytora Top One, który widocznie nie chciał podążać drogą disco polo i założył zespół Jamrose. I mam wrażenie, że wytwórnię też, ale nie jestem pewien. W każdym razie nadal pamiętam takie przeboje jak "Posse boy", "Hola amigo", czy "Przychodzę co noc" i te napuszone stylówki  
I wypromował Kasię Lesing
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, jmk napisał:

Wiadomo, że discopolo to był obciach, teraz niby też, ale każdy zna i każdy do tego tańczy

 

No bo to muzyka do tańczenia, nie do słuchania :D 

 

Z muzyką chodnikową to mi się wydaje, że to było inaczej - wiadomo, że mainstream (typu festiwal w Opolu ;) ) raczej nią gardził, ale wydaje mi się, że społeczeństwo traktowało ten gatunek jako taki swojski powiew świeżości. Wiadomo, byli lepsi i gorsi, ale jakoś to się broniło. Po przekształceniu w Disco Polo i po przerobieniu tego na maszynkę do robienia pieniędzy, wiadomo, poszło to w masę i na przykład w moim otoczeniu nie było ludzi, którzy słuchali DP nie do tańczenia. A na pewno nie uważali się za melomanów :) Większość zdawała sobie sprawę, że to obciach.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, me_who napisał:

Chciałbym pochwalić pana moderatora @krzysfiol za czujność astronomiczna w tematach lajfskor. Miło widzieć, ze bynajmniej jeden członek MT podchodzi rzetelnie do swoich obowiązków, a nie tylko zatraca sie w konsumpcyjnym szaleństwie zakupu nowych klawiatur itp.

A kolega to pierwszy do krytykanctwa, a co zrobiłeś dobrego dla forumka ostatnio? Myślisz, że jak wpłacasz raz na jakiś czas jakiś marny grosik, to nagle jesteś panem tego forum i możesz krytykować działania MT? Może 24h knebla Cię uspokoi, spędź sobie miło dzień wagarowicza.

 

Poza tym, to myślisz, że dwie ostatnie Marynie, to same się założyły?

 

Dodatkowo astronomiczna wiosna była wczoraj, więc krzysfiol po raz kolejny udowodnił, że zna tylko daty liturgiczne. W rankingu najlepszych modów zajmuje piąte na pięć miejsce, przemyśl to.

 

Bynajmniej nie równa się przynajmniej, japierdole, ile razy można to pisać. Poczytaj sobie czasem słownik języka polskiego, to nie boli.

 

Nie pozdrawiam. Za rok przyjadę na zlot będzie wpierdol, szykuj się!!!!111

  • Lubię! 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Jednej piosenki najważniejszej bym nie wyróżnił, raczej to zależy od etapu życia. Na przykład jak byłem stulejarzem gdzieś w okresie 17-19 lat to pewnie Creep - Radiohead. Teraz w sumie nadal lubię, ale już nie słucham, bo kojarzy mi się że strasznym okresem życia.

No ale Eurodens to było to, ciekawe że teraz hipsterskie nastolatki robią Scooter party
Ostatnio na koncercie Krawczyka należałem raczej do seniorów, więc młodzież wraca dzisiaj w dziwne obszary muzyczne.
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...