Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

21 minutes ago, Reaper said:

Ja chętnie bym odkopał post o słynnej pani od samochodu służbowego, bo tamta historia to było czyste złoto :D opowiadałem to później kilkukrotnie znajomym, ale szczegóły już się rozmyły :-k 

 

18 minutes ago, me_who said:

Najwyższe obciążenie w historii firmy, ponad 7 tysięcy ją wyniosło "roztrzepanie".

 

Roztrzepanie za 7k :D? Gdzie ten post :D

Odnośnik do komentarza

Niektórzy CSowcy to widzieli to nawet na arenie w Krakowie ;) Ta akcja została upamiętniona przez Valve, w tamtym miejscu znajduję się teraz plakat, o taki: 38bb8e44-b22c-46e6-95cc-566fbebb1790.jpg

 

A dla osób niekumających CSa, to Dosia był w sytuacji, gdzie nie miał już szans na ugranie rundy, więc jedyne co mógł zrobić to pozabijać przeciwników, a najlepiej tak by samemu nie zginąć. Rzucił więc granat w miejsce, gdzie często terroryści chowają się przed wybuchem bomby, obił ich, przez co terroryści zginęli od bomby i musieli wydać dodatkowe pieniądze w następnej rundzie, co miało długofalowy wpływ na wygranie całej mapy. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ja też dzisiaj byłem w przychodni bo mi się zemdlało w pracy. Wchuj stara lekara była akurat dostępna, serio tak stara że chyba opatrywała rannych pod Grunwaldem, powiedziała że nic mi nie jest i mi się pewnie wydawało, głupia cipa xd dobrze, że przynajmniej na dziś L4 dostałem, jutro uderzę do znajomego neurologa i kardiologa.

  • Lubię! 2
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza

W takie dni jak dziś uwielbiam technologię,  dostałem smsa, że niespodziewanie narzeczonej wskoczyły nadgodziny i kończy o 17, więc nie zrobi obiadu (normalnie pracuje do 11:30 na tej zmianie) no to ja kończąc o 16, w drodze do domu w tramwaju zamawiam przez pyszne.pl żarełko, dzisiaj dwa burgerki, 34 zł, płatne od razu przez PayU, żaden problem z gotówką, drobnymi itp. wybieram godzinę dostawy, dojeżdżam do chaty, zdążę posprzątać i dzwoni pan, żarełko gotowe :D

 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...