Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniła się gra Randle chyba przede wszystkim. Ostatnie tygodnie to taki czołg podkoszowy z tego co widziałem. Trochę przypomina mi Millsapa tylko gorzej rzuca. No i Walton go chyba lubi. Jeśli nie mieliby planów wobec niego to pewnie w TD poleciałby Randle, a nie Nance. No i latem mało kto z kasa to hmm chyba tylko Mavs byliby zainteresowani Randlem za duża kasę. Tak może podpiszą go rozsądnie. 

No ale to organizacja, której w lidze najbardziej nie lubię, wiec niech będą nierozsądni :)))

Odnośnik do komentarza

Tak lekko w tle jescze obejrzałem końcówkę Pacers z Phily i żałuje, ze tego w całości nie widziałem. Zwłaszcza, ze dziś w mocy jedyny sensowny mecz to znów Wizards, choć przy kontuzjach w Bostonie to tam może być mało ciekawie i tak. 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, schizzm napisał:

"najrozsadniej" w przypadku Lakers to słowo klucz ;). A przypadkiem nie chcieli zrezygnować też z Randle'a (co IMHO byłoby błędem), czy coś się zmieniło pod tym względem? 

Chcieli i jeszcze jakiś czas temu próbowali go transferować, ale nic z tego nie wyszło :-k

Odnośnik do komentarza

Zajebiście się gra w FMa na MBA. Co prawda grafika na minimum, ale jest pięć lig, a do tego radzi sobie z jednocześnie włączonym serialem na podpiętym TV jako drugim monitorem i przerzucaniem między pulpitami w internety. Jestem pod wrażeniem.

 

Aczkolwiek szumi jak samolot i bateria leci na łeb na szyję :keke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Rozmowa o NBA w Maryni, a mnie nie ma :nigdy:

 

2 hours ago, Lucas07 said:

Ja dałem kredyt zaufania Raptorom. To są nowi Raptors. Piłka chodzi, rzucają za 3 i bardzo dobrze bronią. Jak pamietam z jakiegoś tekstu to Rockets mieli z nimi season low prób za 3. No i MVP Fred VanVleet. Ogólnie jaram się Wschodem w Playoffach, bo powinny być najciekawsze od lat. 

 

Pamiętaj o jednej rzeczy - w Post Season ekipy skracają rotację. Tam gdzie większość minut Van Vleeta było przeciwko Hezonjom i innym Calderonom - ogólnie 10-11-12 zawodnik rotacji nawet - teraz będzie grał przeciwko 8-9 zawodnikom rotacji, często wspartym lead guardem, czy innymi graczami z S5. Zazwyczaj w NBA można odróżnić średniaka od dbd gracza tym jak zmienia się jego produkcja gdy zaczyna grać przeciwko startowym piątkom. Na tym moment ciężko mi powiedzieć jak będzie wyglądała rotacja Raptors w PO, ale spodziewam się zdecydowanie gorszej produkcji od ich ławki, a to ona, w tym sezonie i historycznie w Raps, robi różnicę :)

 

1 hour ago, Lucas07 said:

Częściowo wiadomo. Ingram, Ball, Kuzma, Hart, Randle (RFA) są ich keeperami. Powalczą o George na wolnym rynku (fani Lakers musza przezywać mocno Playoffy i serie Oklahomy :D), bo imo nie powinni robić stretchu Denga dla kilku procent szans na LeBrona. Już prędzej uwierzę w plan George (18) i Leonard (19). Dlatego George i roczne umowy dla IT i Lopeza + przedłużenie Randle to chyba najrozsądniej co mogą zrobić latem. 

 

Minus Randle. LAL chcą się go pozbyć od dawno. Może ten okres lepszej gry sprawi, że zmienią zdanie, ale IMO tylko jeśli nie powiedzie im się w FA.

Odnośnik do komentarza

kolek, no mam świadomość jak to wygląda w Playoffach i dlatego jakoś specjalnie nie zdziwi mnie jeśli tam lepsi od Raptors będą Wizards po powrocie Walla (jeśli do tego co teraz stworzyli dołączą jakoś odpowiednie człowieka ścianę], bo ich liderzy nie mają takiej historii choke'ów w PO. No ale nowi Raptors mnie kupili, nawet nie tylko tylko ławką, ale inną grą i odejściem od tylu izolacji. 

Odnośnik do komentarza
5 minutes ago, Lucas07 said:

kolek, no mam świadomość jak to wygląda w Playoffach i dlatego jakoś specjalnie nie zdziwi mnie jeśli tam lepsi od Raptors będą Wizards po powrocie Walla (jeśli do tego co teraz stworzyli dołączą jakoś odpowiednie człowieka ścianę], bo ich liderzy nie mają takiej historii choke'ów w PO. No ale nowi Raptors mnie kupili, nawet nie tylko tylko ławką, ale inną grą i odejściem od tylu izolacji. 

 

Nie posądzałem Cię o brak tej wiedzy, po prostu różnicę w wypadku Raptors robi głębia i ławka. Styl gry jest, lepszy, ale wygrywają spotkania gdy drugi unit jest na boisku. W PO będą się męczyć niemiłosiernie.

 

Bardzo chciałbym się mylić w tej sprawie, bo Raps są u mnie w trójce ulubionych drużyn, ale tak to widzę.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Na przekór czasom i ludziom wbrew nadal tłukę Bundesligę moim HSV i powiem wam, że z jednej strony cieszy mnie rozwój Arpa, ale boję się, że w letnim okienku strzeli fochem i pójdzie grać gdzie indziej (już w wakacje przy przedłużaniu kontaktu uparł się, że chce wykonywać karne). A szkoda, bo ma potencjał na mega koczkodana wciągającego tę ligę nosem:

 

?interpolation=lanczos-none&output-forma

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...