Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie szczeciniacy, dzięki za propozycję dojazdu, ale ja jednak ostatecznie trafię do Warszawy. Bardziej ludzka godzina wylotu i jednak niższe koszta. Mam nadzieję, że zobaczymy się na miejscu ;) 

 

Klepnięto mi dwa dni urlopu, także już chyba nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w po 16 latach w końcu poznać szanownych użytkowników CMF :) 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Scorpio napisał:

Przeciez michu to choleryk - strzelisz mu glupia bramke w NHL to albo rzuca kurwami albo padami :keke: Nie widze go malujacego jakies figurki :D 

Mła? Ja jestem niespotykanie spokojny człowiek. A ze sobie tam raz na jakiś czas rzucę „cholibka” pod nosem (a to tylko dlatego, ze niektórzy oszukujo) to od razu takie oszczerstwa. Ja jestem wręcz stworzony do malowania figurek. Mentalnie, bo manualnie niestety zgroza.

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, me_who napisał:

Mła? Ja jestem niespotykanie spokojny człowiek. A ze sobie tam raz na jakiś czas rzucę „cholibka” pod nosem (a go tylko dlatego, ze niektórzy oszukujo) to od razu takie oszczerstwa. Ja jestem wręcz stworzony do malowania figurek. Mentalnie, bo manualnie niestety zgroza.

Z tym "manualnie” to bullshit. Wiadomo, że bez pewnych predyspozycji nie pomalujesz figsa tak:

 

2yKrc6y.jpg

 

...ale by pomalować na moim poziomie, wystarczy jedynie odrobina wprawy (ja nie mam talentu WCALE, kulki nie narysuję ok), to poniżej to właśnie moje:

 

Gfqx6dR.jpg

 

 

  • Lubię! 7
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, me_who napisał:

Feanorze drogi, znam swoje ograniczenia. Przede wszystkim te rzeczy są za małe, ale może kiedyś kupie jakiś zestaw początkującego i zmasakruje je plastycznie.

 

Jak chcesz większe rzeczy, to proszę bardzo, tytan klasy Warlord:

 

786z4Gr.jpg

 

 

Te moje nie sięgają ponad poziom jego „pazurów” :lol:

 

 

 

 

 

 

...kosztuje jakieś drobne 400 funciaków :lol:

Odnośnik do komentarza

Ej, nie wiem czy ktoś się nad tym zastanawiał, ale ja np. chciałbym mieć w gimnazjum/liceum takiego nauczyciela historii jak @Feanor.

 

Ja niestety trafiłem na strasznych zgredow i nudziarzy, którzy potrafili obrzydzić jeden z najfajniejszych przedmiotów w szkole. A sympatycznego użytkownika z Chodzieży czytam z wielka przyjemnością - słuchałoby się pewnie jeszcze lepiej.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja miałem spoko historyczkę w liceum. Co ciekawe, jak zaczynała swoją nauczycielską karierę, to była wychowawczynią klasy, w której była moja matka jakieś ~30 lat wcześniej ;). No i namówiła mnie do historii na maturze (chociaż z perspektywy czasu to chyba mogłem jednak zdawać tę fizykę i pójść na polibudę :D)

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Ktokolwiek miał chujowych historyków? Bo ladowi będzie smutno

Ja miałem, wszyscy mieli szurprawicowe skrzywienie, ale to na historii normalne podobno. No i w liceum miałem tylko historię Polski (potem mieli historię tylko ci co chcieli, a do tego robili historię powszechną tylko od rewolucji francuskiej wzwyż), więc to już w ogóle była tragedia.

W liceum dostawałem za wypracowania regularnie 1+, ten plus to chyba za to że potrafiłem się poprawnie podpisać :kekeke: Na szczęście miałem historię tylko rok w liceum.

Odnośnik do komentarza

Ja miałem zawsze bardzo fajnych, tylko w pierwszej liceum uczył nas dyrektor szkoły, molestował o jakieś zdjęcia i zasłyszane historie kapliczek czy innych okolicznych zabytków, które później wykorzystał w swojej książce. No i był spasiony niczym wieprz, obrzydliwy wręcz =) a chwalił się że każdego z nas dogoni jeśli będzie nas widział jak papierosy palimy, chociaż zawału dostawał jak miał wyleźć na jedno piętro po schodach :)

Odnośnik do komentarza
36 minutes ago, Feanor said:

Z tym "manualnie” to bullshit. Wiadomo, że bez pewnych predyspozycji nie pomalujesz figsa tak:

 

2yKrc6y.jpg

 

...ale by pomalować na moim poziomie, wystarczy jedynie odrobina wprawy (ja nie mam talentu WCALE, kulki nie narysuję ok), to poniżej to właśnie moje:

 

Gfqx6dR.jpg

 

 

Dzizys...wstyd mi aż wkleić moje figurki od Magii i Miecza... :sad:

 

Swoją drogą nadal całe mnóstwo czeka do pomalowania.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...