Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, krzysfiol napisał:

@Feanor, to znamienne, że pokochałeś Liverpool po porażce :kekeke: Później dziwisz się, że przynosi CI to tyle nerwów, a tak mało radości ;)

 

Chciałem zaznaczyć, że ten rewanż LFC wygrał. 

 

 

 

Tyle, że za mało. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, me_who napisał:

Apropo LFC, to padł mi sejw i muszę od nowa wszystko robić :sad: A już miałem tak poukładany ten bałagan, który zastałem po Rebrowie. 

Ja jednak zarzuciłem cymryzację w Cardiff, bo czułem się jakbym wchodził w Twoje buty i nie potrafiłem tak grać* :sad:

 

Teraz mam dwie opcje - albo kariera journeyman w Anglii (od 5-6 ligi po coraz lepszych klubach do Evertonu), albo Guernsey FC i długa podróż jednym klubem. Nie wiem co leprze.

 

*Poza tym, pan Vicent Tan to ambitny kolo i wątpię żebym miał szansę na kilka lat bez awansu do Premier League.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, lad napisał:

Ja jednak zarzuciłem cymryzację w Cardiff, bo czułem się jakbym wchodził w Twoje buty i nie potrafiłem tak grać :sad:

 

Teraz mam dwie opcje - albo kariera journeyman w Anglii (od 5-6 ligi po coraz lepszych klubach do Evertonu), albo Guernsey FC i długa podróż jednym klubem. Nie wiem co leprze.

Ja bym karierę ze słownikiem ortograficznym rozpoczął :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...