Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Hawkeye napisał:

a to wy tak na kolorowo bardziej tam z reguły? no bo ja to z kolorów to tylko smakowa wódka, a najlepiej bezbarwna xd

usystematyzowane alkohole mocniejsze czyli, że wódka tylko Stock na przykład, żeby nie było 17 rodzajów wódki, bo przecież głowa boli nie od nadmiaru, tylko od mieszania nie? ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Mauro napisał:

Właśnie, nikt na mecz z Senegalem się nie wybiera? Wszyscy na zlot?

Kumpel mnie namawia, bo mówi, że ma jak ogarnąć bilety :-k Myślałem, że będą pojebane ceny hoteli, ale wyglądają normalnie, jakieś psie budy to można i za 30-40 zł za noc ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Chyba tam wolno nie pić. Przynajmniej nie wiem o żadnym regulaminie, który by zabraniał trzeźwości:D

Trochę podpuszczam, ponieważ z różnych relacji wyłania się obraz wielkiej libacji, a ja raczej preferuję małe dawki.
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, wojt3k napisał:

Dzień dobry! Ciekawe ilu byłoby chętnych na zlot bezalkoholowy?

 

No co tam? ;)

 

31 minut temu, Reaper napisał:

Kumpel mnie namawia, bo mówi, że ma jak ogarnąć bilety :-k Myślałem, że będą pojebane ceny hoteli, ale wyglądają normalnie, jakieś psie budy to można i za 30-40 zł za noc ogarnąć.

 

Ruscy będą polować na Polaków ;)

Odnośnik do komentarza
Najpierw miał być symboliczny 2-godzinny strajk kobiet w dzień kobiet przeciwko nierównościom placowym, tak teraz wszystko rozroslo się do generalnego 24-godzinnego strajku kobiet przeciwko nierownosciom placowym i maczyzmowi. Znów całe miasto będzie sparaliżowane. Ja pierdole, nie wiem który to już strajk generalny w ciągu ostatnich miesięcy :sad:
Lewactwo gonna lewactwo

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka


Trochę podpuszczam, ponieważ z różnych relacji wyłania się obraz wielkiej libacji, a ja raczej preferuję małe dawki.
Ja pije tylko dobre kraftowe piwo. Czasy wielkich najebek raczej minęły.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

 
Ruscy będą polować na Polaków
Poluja od dwoch milleniów i jakoś żyjemy.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

No dobra od jednego

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Co do mojego ostatniego zlotu (na ktorym bylem z kumplem - Odziem), to ciekawostka: spedzilem z tym kolega, Senseiem, Zibim, jmk, chyba Szu i reszta spoko ludzi caly wieczor, po czym przydybal mnie Icon, ze moj kolega zajebal mu kielbasy z lodowki (spali w jednym domku). Na nic zdaly sie zapewnienia, ze od kilku godzin spedzamy czas razem i jest to niemozliwe, poza tym znam go na tyle, ze wiem, ze nie zajebalby nikomu kielbas :D Oczywiscie na mnie nawrzeszczal i dodatkowo kilka dni po zlocie napisal mi jeszcze na forum, ze mam go przeprosic przez PW inaczej pod lista podsumowujaca napisze kilka zdan na ten temat i mnie upokorzy XD

Ten zlot mi niestety odpada, jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem bede tata z nawet-nie-miesiecznym stazem wiec raczej niewykonalne. Ale az zal dupe sciska, przyznam. 

  • Lubię! 6
  • Haha 4
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Seju napisał:

Co do mojego ostatniego zlotu (na ktorym bylem z kumplem - Odziem), to ciekawostka: spedzilem z tym kolega, Senseiem, Zibim, jmk, chyba Szu i reszta spoko ludzi caly wieczor, po czym przydybal mnie Icon, ze moj kolega zajebal mu kielbasy z lodowki (spali w jednym domku). Na nic zdaly sie zapewnienia, ze od kilku godzin spedzamy czas razem i jest to niemozliwe, poza tym znam go na tyle, ze wiem, ze nie zajebalby nikomu kielbas :D Oczywiscie na mnie nawrzeszczal i dodatkowo kilka dni po zlocie napisal mi jeszcze na forum, ze mam go przeprosic przez PW inaczej pod lista podsumowujaca napisze kilka zdan na ten temat i mnie upokorzy XD

Ten zlot mi niestety odpada, jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem bede tata z nawet-nie-miesiecznym stazem wiec raczej niewykonalne. Ale az zal dupe sciska, przyznam. 

czy kiełbasy były śląskie? :icek:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Seju napisał:

Co do mojego ostatniego zlotu (na ktorym bylem z kumplem - Odziem), to ciekawostka: spedzilem z tym kolega, Senseiem, Zibim, jmk, chyba Szu i reszta spoko ludzi caly wieczor, po czym przydybal mnie Icon, ze moj kolega zajebal mu kielbasy z lodowki (spali w jednym domku). Na nic zdaly sie zapewnienia, ze od kilku godzin spedzamy czas razem i jest to niemozliwe, poza tym znam go na tyle, ze wiem, ze nie zajebalby nikomu kielbas :D Oczywiscie na mnie nawrzeszczal i dodatkowo kilka dni po zlocie napisal mi jeszcze na forum, ze mam go przeprosic przez PW inaczej pod lista podsumowujaca napisze kilka zdan na ten temat i mnie upokorzy XD

Ten zlot mi niestety odpada, jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem bede tata z nawet-nie-miesiecznym stazem wiec raczej niewykonalne. Ale az zal dupe sciska, przyznam. 

 

Tyle pierdolenia żeby pochwalić się mimochodem ojcostwem :D

  • Lubię! 3
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Reaper napisał:

Kumpel mnie namawia, bo mówi, że ma jak ogarnąć bilety :-k Myślałem, że będą pojebane ceny hoteli, ale wyglądają normalnie, jakieś psie budy to można i za 30-40 zł za noc ogarnąć.

Oooo, to dawaj. Zabrałbym się z wami. Tak patrzyłem, też własnie, ze nie trzeba zbankutowac wcale na takim wyjazd.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...