Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Oscar dla del Toro to była kwestia czasu po tym jak w ostatnich latach statuetki zgarnęli Cuaron i Inarritu. To jest w ogóle kosmos, że trzech kolesi z jednego nieanglojęzycznego kraju zgarnia w ciągu kilku lat nagrodę za reżyserię. Jestem jednak zdania, że ten film na takie uhonorowanie nie zasługuje.

Odnośnik do komentarza

ej, forume, bo jest taka sytuacja że chciałem się wybrać na jakiś film do kina i przyszedł mi do głowy ten co oskara dostał wczoraj ("Kształt wody"), ale przeczytałem recki w filmowym i tak sobie myślę, że jednak może na coś innego bym poszedł. Co teraz dobrego grajo?

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Hidalgoo napisał:

ej, forume, bo jest taka sytuacja że chciałem się wybrać na jakiś film do kina i przyszedł mi do głowy ten co oskara dostał wczoraj ("Kształt wody"), ale przeczytałem recki w filmowym i tak sobie myślę, że jednak może na coś innego bym poszedł. Co teraz dobrego grajo?

 

Jak interesuje Cię widowisko to pewnie "Black Panther". Jak coś ambitniejszego to chyba najlepiej się nada "I, Tonya".

Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Hidalgoo napisał:

ej, forume, bo jest taka sytuacja że chciałem się wybrać na jakiś film do kina i przyszedł mi do głowy ten co oskara dostał wczoraj ("Kształt wody"), ale przeczytałem recki w filmowym i tak sobie myślę, że jednak może na coś innego bym poszedł. Co teraz dobrego grajo?

 

Pantera, Jaskółka, Tonya, Lady Bird, Billboardy

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...