Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Hawkeye napisał:

Skończyłem oddychanie, strasznie ciężko było brać kolejne wdechy ale świadomość, że na końcu 7 wdechow jest wydech pchala mnie do przodu. Dalej chce mi się spać, ale za to kręci mi się w głowie.

To może jednak oddychaj dalej.

Odnośnik do komentarza

Oscary troche nudniaste, ta ziomalka co wygrala pierwszoplanowa role kobieca to strasznie cringowe przemowienie. Co ona takiego powiedziala ze zebrala takie gromkie oklaski? Zreszta mowila jakby byla nacpana.


No i jedyna niespodzianka to Oscar za zagraniczny film dla tego filmu z Chile nie? A no i piosenka z Coco mnie zdziwila, byla chujowo wykonana na zywo (w ogóle wykonania piosenek na zywo podczas gali byly chujowe oprocz Stevensa moze). Zreszta mialem nadzieje ze Sufjan Stevens dostanie Oscara za piosenke. 

Dobrze ze Get Out nic nie dostalo oprocz scenariusza, tu rzeczywiscie zasluzony.

 

Jimmy Kimmel mial pare niezlych punchow nawet.

 

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, kuab napisał:

No i jedyna niespodzianka to Oscar za zagraniczny film dla tego filmu z Chile nie?

 

Nie bardzo. To właśnie ten był postrzegany jako główny faworyt. Mówiło się, że albo to, albo "The Square". Dla mnie największym zaskoczeniem był właśnie Oscar za scenariusz dla "Get Out". Niby był wskazywany w ostatnim czasie jako faworyt, ale jakby ktoś powiedział pół roku temu, że nagrodę w tej  kategorii zgarnie horror debiutanta, to by nikt w to nie uwierzył.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, FYM napisał:

 

Nie bardzo. To właśnie ten był postrzegany jako główny faworyt. Mówiło się, że albo to, albo "The Square". Dla mnie największym zaskoczeniem był właśnie Oscar za scenariusz dla "Get Out". Niby był wskazywany w ostatnim czasie jako faworyt, ale jakby ktoś powiedział pół roku temu, że nagrodę w tej  kategorii zgarnie horror debiutanta, to by nikt w to nie uwierzył.

Ja w przewidywaniach czytalem ze ten wegierski ma wygrac.

No ale spotkalem sie z wieloma opiniami, ze Get Out wygra najlepszy film :kekeke: I w sumie bym sie wcale nie zdziwil, na szczescie tak sie nie stalo. A no i jeszcze mi sie wydawalo ze 3 Bilbordy wygraja najlepszy film, a nie ksztalt wody, recenzje byly raczej jednoznacznie entuzjastyczne, a przy Shape of Water bylo sporo opinii typu meh

Odnośnik do komentarza

Z główną kategorią to była karuzela. Bo najpierw mówiono o "Shape Of Water". Potem "Billboardy" zgarnęły Złotego Globa i mówiono, że na Oscarach to powtórzą. Potem pojawiły się nominacje i spora niespodzianka czyli brak nominacji za reżyserię dla McDonagha. Znowu mówiono, że skoro tak, to jednak "Kształt". Natomiast już przed samą ceremonią znowu obstawiano "Billboardy".

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...