Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@Keith Flint jakoś przypadkiem dorwałeś tę promkę na Leicester, czy da się szukać takie rzeczy? Masz w zanadrzu jeszcze jakieś miłe ceny? Chcę kupić piłkarską, miał być Eduardo, ale nie zdążyłem póki była przecena na Legii, więc pewnie będzie Mahrez. Chyba, że są alternatywy? :D

Odnośnik do komentarza

Chcialem sie z Wami podzielic opisem swojego kawalerskiego, bo byl dla mnie mega przezyciem, a Wy to prawie jak rodzina:)

 

Ogolne zalozenia byly takie, ze nie chce nic wiedziec. Mowilem tylko, ze nie chce zadnych striptizerek itp a reszta wedle uznania ;) Padlo pytanie czy moze byc wiecej jak dzien, zgodzilem sie :) Mial to byc weekend sobota-niedziela, a swiadek oznajmil mk, ze w sumie lepiej wez jak cos ten poniedzialek tez wolny. No ok pewnie wrocimy w nocy czy rano i przyda sie odpoczynek... Tak pomyslalem i tak gadalem z szefem, ze pewnie bede pod tel. Albo przyjdę na pozniejsza godzine. Dodatkowo w sobote na 8 mialem zaliczenie ostatnie na studiach, zapytałem czy moge isc to dostałem odp. Ze na sobote mam nic nie planowac. Poszedlem zaliczyc w piatek po pracy. Wszystko wskazywalo mi zatem, ze kawalerskiego to w Szczecinie nie bedzie. Myślałem gory albo morze, obstawialem Kolobrzeg lub Miedzyzdrojel i wyjazd w sobotę z rana.

 

W piatek wtajemniczona narzeczona dziwnie sie zachowywala, ale tego nie zauwazalem:D Chciala bardzo ogladac film, zebym sie położył zasnal, a ja... Nic. Nie chciało mi sie. Potem niby miala biegunkę i latala do kibla a tam sie kontaktowala tylko z chlopakami ;) Nawet mowila zebym spal dzis w dresie, bo pizamy brudne...a ja ze ok ale otworzylem szafke i znalazlem pizame ;) leze juz w lozki, zasypiam...jest po 24 i...wpada ekipa. Kreca mnie w lozku i budza ;) wszyscy z walizkami, wyjmuja wodke, mam pytania ze znajomosci narzeczonej za bledna odp. - lufa :D to zadanie powtarza sie potem przez caly kawalerski.

 

Po lekkim piciu i zjedzeniu pizzy okazuje sie ze moja walizka tez juz jest spakowana. Jedziemy na dworzec pks. Tam dojrzalem tabliczke Berlin. Aaa to tu balety :) ale porobilem sie w pksie... No i dojechalismy a tu lotnisko wow. Teraz mialem na tablicy kilka mozliwosci i od razu trafilem - Budapeszt!!!

 

Jak dojechaliśmy do hostelu i ogarnieciu odswiezeniu ubralismy sie w koszule, bo szlismu zwiedzac parlament...poza kolejka. Dostaliśmy specjalne zaproszenie od wiceministra ktore zalatwil nam zaprzyjaźniony Wegier. Wycieczka byla tylko dla nasze 9 i dwoch kolegów Wegrow z przewodnikiem po ang.

 

Potem do restauracji na obiad i... Na mecz Pogoni! Tak, mielismy rezerwacje w pubie, gdzie akurat jest Cplus sport :)

 

Po meczu wiem ze pilismy jeszcze z jednym Wegrem palinke i inne alkohole, bylismy na miescie, jedlismy langosza i szukalismy baletow...

 

Rano ruszalismu na zwiedzanie miasta - jak tam pięknie! Widoczki wszędzie piękne, masa zabytkow pomnikow i wzgorza... Weszlismy na jedno a wyzej jest nastepne ;) Przeszlismy zamkiem i wróciliśmy na druga strone mostu cos zjeść. W miedzy czasie znalazlem football shop gdzie byly nawet proporce Jagi ;) kupilem szal Wegier i obiecalem wyslac wlepy Pogoni wlascicielowi.

 

Po odpoczynku ruszylismy metrem na termy o jak tam bylo cudownie!!! Chyba dwie czy trzy h tam byliśmy. Nazajutrz zatoki mi sie nawet odetkaly..po powrocie z term i odświeżeniu...szimpla balety:) stad wrocilem nad ranem z dwoma kumplami. Wiem ze byly dwie szisze, wino, wodka piwa... I poznalismy Hiszpanki, Kolumbijki, Brazylijki, Francuzki, Argentynki, Ukrainki i Amerykanki...to tak liczac caly wyjazd. Mialemrozne misje typu zagadac, czegos sie dowiedziec albo przyprowadzic je do nas ;)

 

Wrocilem mocno zrobiony mialem helikopter;) o 7 pobudka i na samolot do Berlina. Tam byliśmy kilka h na obiedzie i bezpośredni pociag do Szczecina. Powrot kolo 21 :)

Intensywne, piękne dni. Moja ekipa spisala sie na medal, nigdy tego nie zapomne.

 

  • Lubię! 18
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Brzmi jak konkret kawalerski :) Dobrze poplanowane trzeba przyznać. U mnie były 3-4 punkty zaplanowane, a później freestyle, ale i tak zajebista impreza z tego wyszła :) Noo i nie często udaje mi się przetrwać całą noc imprezowania, a zamknąłem imprezę dwoma piwkami u siebie w domu z przyjacielem o 10 rano :)

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, schizzm napisał:

To miasto jest dziwne. Wczoraj rano sypiacy śnieg i odczuwalna temperatura -3, teraz siedzę sobie w parku na sloneczku, bez kurtki na koszuli, a wokół odczuwalna na poziomie +18/19 :)

sprawdzimy za dwa tygodnie jak to tam u was jest ;)

 

czolem!

10 godzin temu, Reaper napisał:

@Fenomen ile dostajesz ofert miesięcznie na LinkedIn i na GoldenLIne? (o ile masz tam profile)

cholera, nie mam pojecia :D nie licze :) sa jakies statystyki, ktore zbieraja liczbe otrzymanych wiadomosci per miesiac?

ale generalnie widze, ze jest to dosc zroznicowane - sa miesiace, kiedy dostane jedna, gora dwie propozycje, a sa takie, ze liczba ofert jest dwucyfrowa

Odnośnik do komentarza

Można policzyć w inboxie :P Tak z ciekawości pytam, bo ciągle słyszę ile to IT dostaje ofert i zastanawiałem się jakie to są liczby. Ja w ostatnich miesiącach dostaję średnio 4-5 na LinkedIn, ale na GL-u praktycznie zero :P 

Odnośnik do komentarza

przejrzalem inboxa na LinkedIn w kontekscie liczby otrzymanych ofert za ostatni rok i wyglada to tak:

marzec 2018 - 1

luty 2018 - 3

styczen 2018 - 2

grudzien 2017 - 0

listopad 2017 - 5

pazdziernik 2017 - 2

wrzesien 2017 - 6

sierpien 2017 - 7

lipiec 2017 - 9

czerwiec 2017 - 12

maj 2017 - 5

kwiecien 2017 - 4

marzec 2017 - 6

luty 2017 - 5

styczen 2017 - 4

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...