Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, jmk napisał:

Dwie gry zagrałem, najpierw na łatwe boty i wygraliśmy, a potem na średnie:

 

UdcbhbL.jpg

 

Mistrzem w to raczej nie będę, raczej prędzej drugim Brudasem :D

 

 

Wiesz my ostatnio graliśmy i zostało nas 3 na cache na 2 przeciwników. Bomba podłożona już sobie tam pika i ktoś powiedział "ok zachowują broń", zgodziłem się z tak postawioną tezą i złapałem za telefon, żeby poprzeglądać neta :D W tym momencie wychylił na mnie jeden koleś i mnie rozjebał, kolejni od nas też padli, bo nie było info i tak wjebałem runde :keke: Więc kurwa nie wiem czy możesz być tak słaby :keke: 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Brudinho napisał:

 

Wiesz my ostatnio graliśmy i zostało nas 3 na cache na 2 przeciwników. Bomba podłożona już sobie tam pika i ktoś powiedział "ok zachowują broń", zgodziłem się z tak postawioną tezą i złapałem za telefon, żeby poprzeglądać neta :D W tym momencie wychylił na mnie jeden koleś i mnie rozjebał, kolejni od nas też padli, bo nie było info i tak wjebałem runde :keke: Więc kurwa nie wiem czy możesz być tak słaby :keke: 

 

28276330_1845578082127521_34193741768794

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Koledzy, mam takie pytanie, jak ogarniacie kiedy grają Wasze ulubione drużyny? Bo ja już mam problem z śledzeniem samego Realu i Legii, że ciągle muszę wchodzić na ich strony i sprawdzać kiedy mecze, tak samo teraz z VP. W kalendarzach Google jest opcja dodania terminarzu drużyny, ale wszystkie terminy są złe, co jest jakieś pojebane :| Na bieżąco sprawdzacie, notujecie sobie, sami sobie dodajecie do jakiegoś kalendarza?

Ja korzystam z flashscore, mam tam dodane swoje drużyny, ale fakt faktem że trzeba tam wejść i zajrzeć kiedy grają. Inaczej dowiaduję się o meczu gdy Real/Everton traci pierwszego gola
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, schizzm napisał:

Ej ale coś w tym jest. Wyobrażałem sobie użytkownika @Reaper jako przykładnego "korposzczura" wyrzeźbionego niczym bambusowy kijek, a tu proszę, bęben zadbany ;) (co prawda ma się nijak do mojego, ale miałem jakieś inne wyobrażenie ;)

Eeee, jakbyś mnie tu nie czytał, przecież co chwila tylko piwko, kebab, chipsy, wódeczka, steki, hamburgery itd ;) Zresztą masz mnie też na fejsie, może i tam nie szpanuję brzuchem, ale jednak widać, że chłopiec zadbany ;) No i ta łatka "korposzczura" dobrze się mnie trzyma, a w obecnej robocie chyba nigdy nawet w koszuli nie byłem, częściej dżinsy i bluza z kapturem ;) 

Odnośnik do komentarza

A tak z tymi meczami pytam, bo od dłuższego czasu już chodzi za mną pomysł, żeby stworzyć taki zbiór kalendarzy dla drużyn, mega prosta rzecz - pobierasz sobie pliczek, aktualizujesz go z google calendar czy tam innym applowym kalendarzem i masz normalnie ustawione, kiedy kto gra, przypomina Ci na godzinę przed meczem itp. :-k Jak zobaczyłem, że Google ma swoje, to odpuściłem, ale jak się okazało, że nie aktualizują tego gówna, to znów wrócił temat. Można by dodać piłkę nożną, siatkówkę, NFL, NHL, e-sporty itd. :-k 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Reaper napisał:

A tak z tymi meczami pytam, bo od dłuższego czasu już chodzi za mną pomysł, żeby stworzyć taki zbiór kalendarzy dla drużyn, mega prosta rzecz - pobierasz sobie pliczek, aktualizujesz go z google calendar czy tam innym applowym kalendarzem i masz normalnie ustawione, kiedy kto gra, przypomina Ci na godzinę przed meczem itp. :-k Jak zobaczyłem, że Google ma swoje, to odpuściłem, ale jak się okazało, że nie aktualizują tego gówna, to znów wrócił temat. Można by dodać piłkę nożną, siatkówkę, NFL, NHL, e-sporty itd. :-k 

Aż zerknąłem na AppStore i jest seria Next Match po 5 zeta od zespołu i jest coś takiego jak Sport-App, która ma robić to co Teoja apka.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Reaper napisał:

lol, serio? xD

 

 

Z tym tweeten jest jeszcze jeden problem. Tam powinno raczej być: "to taka amerykańska Anna Zalewska". Ale rozumiem, ostatecznie dla Richarda język polski sądząc po imieniu nie jest językiem natywnym. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Reaper napisał:

A tak z tymi meczami pytam, bo od dłuższego czasu już chodzi za mną pomysł, żeby stworzyć taki zbiór kalendarzy dla drużyn, mega prosta rzecz - pobierasz sobie pliczek, aktualizujesz go z google calendar czy tam innym applowym kalendarzem i masz normalnie ustawione, kiedy kto gra, przypomina Ci na godzinę przed meczem itp. :-k Jak zobaczyłem, że Google ma swoje, to odpuściłem, ale jak się okazało, że nie aktualizują tego gówna, to znów wrócił temat. Można by dodać piłkę nożną, siatkówkę, NFL, NHL, e-sporty itd. :-k 

@ReaperTrzeba sobie dodać ręcznie z określonego URLa, bo te przygotowane przez Googla są do bani.

 

Jest już coś takiego http://www.skysports.com/calendars. Można sobie subskrybować kalendarz danych rozgrywek (ligi, LM itp. ) albo drużyny. Wybór dość ograniczony, ale najpopularniejsze ligi są. Nowe terminy meczów aktualizują się bezproblemowo.

 

Ja mam dodany m.in. kalendarz Realu webcal://www.skysports.com/calendars/football/fixtures/teams/real-madrid?live=false

Wchodzi się w określone rozgrywki albo drużynę -> Fixtures -> Add to calendar i kopiuje URL z przycisku.

 

Co do ekstraklasy ciężko o coś takiego - poza niektórymi stronami fanowskimi. Np. na wislaportal.pl jest coś takiego, ale tam jest tylko Wisła Kraków (i to w jednym kalendarzu z innymi sekcjami TSu).

 

Ale generalnie takie rzeczy to chyba zostały wyparte przez różne apki z livescorami. Prawie w każdej można ustawić przypomnienia przed meczami, przejrzeć terminarz wybranej drużyny, dodawać ręcznie wybrane spotkania do kalendarza Google itp.

 

Rozumiem powody, ale wkurza mnie powszechne odchodzenie od technologii bardziej "otwartych / standardowych" na rzecz facebooka/twittera. Przykładem są RSSy, zwłaszcza na polskich serwisach. Kiedyś w takim przykładowym onecie można było sobie subskrybować wpisy/artykuły konkretnego autora/tematykę itp. przez RSS. A teraz na wielu stronach nie ma w ogóle kanału albo jest jeden ogólny ze wszystkim.

  • Lubię! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Ale z drugiej strony apka nie jest super, bo jeśli chcę sobie coś zaplanować, ale żeby nie kolidowało mi z meczami, to wtedy muszę spojrzeć w kalendarz (czy nie ma lekarza, spotkania itp.) i jeszcze do apki. Konsolidacja tego wszystkiego w kalendarz wydaje mi się idealnym rozwiązaniem.

 

Pytanie tylko czy ktoś by z tego korzystał? :-k 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...