Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Reaper napisał:

Koledzy, mam takie pytanie, jak ogarniacie kiedy grają Wasze ulubione drużyny? Bo ja już mam problem z śledzeniem samego Realu i Legii, że ciągle muszę wchodzić na ich strony i sprawdzać kiedy mecze, tak samo teraz z VP. W kalendarzach Google jest opcja dodania terminarzu drużyny, ale wszystkie terminy są złe, co jest jakieś pojebane :| Na bieżąco sprawdzacie, notujecie sobie, sami sobie dodajecie do jakiegoś kalendarza?

fejs ;)

dodaj sobie drużyny na fejsie i ci się będzie pojawiało kiedy grają

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Keith Flint napisał:

a nic. Po prostu zauważam, że:
1. Na historię patrzymy zbyt antropocentrycznie, skoro nasz gatunek, moze i jest najbardziej rozwinietym gatunkiem jaki stąpał po niej, ale nie żyje jakoś szczegolnie długo. Rozpatrywanie czegoś w kontekście długości życia jednego przedstawiciela naszego gatunku (a nawet krótszej) to imo złudna droga. Jesteśmy tylko marnym i mało znaczącym ziarnkiem piasku na linii czasu.
2. Nawet jeśli przyjmiemy narracje antropocentryczną, to wspomniane przez Kinasa 70 lat też nie jest długim okresem czasu

Kocham cię

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Reaper napisał:

Koledzy, mam takie pytanie, jak ogarniacie kiedy grają Wasze ulubione drużyny? Bo ja już mam problem z śledzeniem samego Realu i Legii, że ciągle muszę wchodzić na ich strony i sprawdzać kiedy mecze, tak samo teraz z VP. W kalendarzach Google jest opcja dodania terminarzu drużyny, ale wszystkie terminy są złe, co jest jakieś pojebane :| Na bieżąco sprawdzacie, notujecie sobie, sami sobie dodajecie do jakiegoś kalendarza?

Ja np. nie śledzę i później mam przyjemną niespodziankę, bo przychodzi weekend, patrzę na livesports i akurat Everton nie gra :)

Odnośnik do komentarza

Kolejna gra zdjęta z listy wstydu. Przeszedłem stareńkiego Raporta Call of the Shadows. :) Gra się nadal broni bardzo dobrze pomimo swoich drobnych wad (zwichrowana ekonomia i zły rozkład siły dostępnych broni). Mimo wszystko gra się bardzo fajnie. Pewnie spróbuję ją jeszcze przejść na najwyższym poziomie trudności.

 

W międzyczasie też skończyłem kampanię aliantami w Red Alert 2. Nie powiem, ale ostatnia misja dała mi w kość. A kampowość cinematików zawchyca bezkresnie :D. Stary dobry Westwood :) 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Reaper napisał:

Koledzy, mam takie pytanie, jak ogarniacie kiedy grają Wasze ulubione drużyny? Bo ja już mam problem z śledzeniem samego Realu i Legii, że ciągle muszę wchodzić na ich strony i sprawdzać kiedy mecze, tak samo teraz z VP. W kalendarzach Google jest opcja dodania terminarzu drużyny, ale wszystkie terminy są złe, co jest jakieś pojebane :| Na bieżąco sprawdzacie, notujecie sobie, sami sobie dodajecie do jakiegoś kalendarza?

 

Ja mam na Twitterze ich oficjalne profile i wystarczy :) Nie da się przegapić. Tyle razy to wyskakuje, że już 2-3 dni wcześniej pamiętam kiedy mecze.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, krzysfiol napisał:

@jmk, lepiej nie graj na boty, zacznij od razu od deatchmatchów i trybów casualowych. Boty nie grają jak żywi gracze.

 

Ale celować z AK nauczę się z żywymi czy będę tylko ginął?;) Bo tu najlepiej mi idzie ze snajperki :P

 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...