Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, ajerkoniak napisał:

 

Grzałem dupę na odprawie jakiś czas ale na dniach zacznę nową robotę. Plus kombinuje nad własnym biznesem od jakiegoś czasu, ostatnio się zaczyna coraz bardziej klarować, możliwe że w tym roku już ruszę :-k

 

No to kciukersy :)

Odnośnik do komentarza

włączyłem sobie FMa po ponad miesiącu, no i już wiem skąd ta przerwa - ostatni mecz to wygrana z Ajaxem 3:0 :roll: a przypominam, że gram sobie Go Ahead Eagles, to mój drugi sezon w Eredivisie. więc leje Ajax i w połowie sezonu jestem liderem :/ za łatwo...

 

no nic, wygram majstra, może o LM powalczę?

Odnośnik do komentarza

Myślę czy nie zacząć na jutubku opowiadać ciekawostek futbolowych. Pisać mi się nie chce, a mam głód bycia na antenie.... :-k Tylko znając życie skończy się po dwóch odcinkach, bo jak zawsze słomiany zapał wygra.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Chciałbym mieć taką lekkość, jak Eduardo Galeano - mój niedościgniony wzór. Kurde, to był człowiek, który najpiękniej pisał o piłce. Nie ma dziś takich pisarzy ani dziennikarzy. Jego książka Blaski i cienie futbolu powinna być lekturą obowiązkową na studiach dziennikarskich. Z drugiej strony wiem, że nie każdemu ten styl pasuje. Dla Galeano futbol to poezja i tak jak o poezji o nim pisał...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Vami napisał:

Chciałbym mieć taką lekkość, jak Eduardo Galeano - mój niedościgniony wzór. Kurde, to był człowiek, który najpiękniej pisał o piłce. Nie ma dziś takich pisarzy ani dziennikarzy. Jego książka Blaski i cienie futbolu powinna być lekturą obowiązkową na studiach dziennikarskich. Z drugiej strony wiem, że nie każdemu ten styl pasuje. Dla Galeano futbol to poezja i tak jak o poezji o nim pisał...

 

Ech żeby Mahdi Cię czytał :/ On napisał http://llubimyczytac.pl/ksiazka/170774/namietnosc-swiata-mistrzostwa-swiata-w-pilce-noznej-1930-2002 więc skoro nie zagląda do tego tematu to napiszę Ci za niego, że nawet sobie nie wyobrażasz..ile wyrzeczeń poniósł i pieniędzy wydał żeby napisać książkę którą Ty pominąłeś przez swoją ignorancje ;)

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj kulturalnie, 4 piwka i powrót do domu 22. Skoro wolny wieczór, to stwierdziłem, że zobaczymy jak się pyka w CS-a w takim stanie ;) i zaskakująco chyba 5 meczów z rzędu wygranych i wszedłem na rangę silver elite :kekeke: Do 2 w nocy ciupałem, bo żal mi było taką dobrą passę przerywać ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...