Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Fenomen napisał:

Werner i Welbeck na skrzydla, Rooney na AMC i z 8 napastnikow zostaje 5 :>

 

czolem!

 

Fenek, jeszcze raz:

 

1. Igła, 2. Welbeck, 3. Kane, 4. Werner, 5. Benze, 6. Rooney, 7. Batshu, 8.Rhodes, 9. Alexis Sanchez i 10. Raheem. To, że Welbeck, Werner, Roo i Raheem mogą grać na skrzydłach, albo jako bardzo ofensywni pomocnicy, to nie znaczy, że to nie są napastnicy.

 

Ale nawet niech Welbeck, Roo, Raheem i Werner będą grali jako pomocnicy. 10-3=7. Do taktyki, która ma jednego napastnika i jednego ofensywnego pomocnika, bez typowych wysuniętych skrzydłowych :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, T-m napisał:

 

Fenek, jeszcze raz:

 

1. Igła, 2. Welbeck, 3. Kane, 4. Werner, 5. Benze, 6. Rooney, 7. Batshu, 8.Rhodes, 9. Alexis Sanchez i 10. Raheem. To, że Welbeck, Werner, Roo i Raheem mogą grać na skrzydłach, albo jako bardzo ofensywni pomocnicy, to nie znaczy, że to nie są napastnicy.

 

Ale nawet niech Welbeck, Roo, Raheem i Werner będą grali jako pomocnicy. 10-3=7. Do taktyki, która ma jednego napastnika i jednego ofensywnego pomocnika, bez typowych wysuniętych skrzydłowych :)

Miło że mój Arsenal wywołuje takie emocje :D
Ale pragnę zauważyć że to FM 14 i rok 2018 Benzema i Rooney i Igła są już po 30 więc to logiczne że pograją jeszcze z 2-3 sezony i kaput a wtedy zostaną już tylko młodsi ;)
Welbecka chciałem wypożyczyć ale nikt go nie chciał :sad: A na wypożyczeniu mam jeszcze Giroud i Walcotta ale ich będę chciał sprzedać :D
PS: Cały skład mogę wystawić z napastników ;)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, jmk napisał:

Serio? To po kij piszą :D Niech napiszą też, że jest regulacja wody ;)

 

Jeszcze jest taki dyndzel w koło tego pojemnika co się filtr wkłada - do czego to?

 

 

BTW - fizyka zdana na 3+ :D

 

To moze byc ten "regulator", ale to bzdura, bo on chyba tylko kieruje odpowiednią ilością wody na raz, więc imo jego funkcjonalność jest niewielka. 

Odnośnik do komentarza

Mam podobnie. Za młodych lat czekałem tylko na hokej (bo w zasadzie to była jedyna okazja, żeby pooglądać ten sport na sensownym poziomie w tv), curling (bo lubię tę dyscyplinę) i biathlon (bo kibicowałem Tomaszowi Sikorze). Teraz to nawet nie mam pojęcia, czy ktoś to transmituje w Hiszpanii...

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Ale miałem zajebistą taktyczno bitwę z Leverkusen :D

 

Oni zaczęli 4-4-2, w pierwszej połowie nas zdominowali i nie wykorzystali karnego. Na drugą weszliśmy ustawieni szerzej, ale z zadaniem "exploit the middle" i przejęliśmy inicjatywę. W 60 minucie Bayer przeszedł na ofensywne 3-4-3, więc zareagowałem zwężeniem pola i wykorzystaniem skrzydeł, a w okolicach 75 minuty (widziałem, że stoimy lepiej kondycyjnie) przeszliśmy ze "standard" na "control", co przyniosło efekt w 91 minucie. Idealną kontrę zakończył nowy Klaus Fischer - 17-letni  Holger Ott, wyłowiony przez nas przed laty z Darmstadt :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
57 minut temu, lad napisał:

Ale miałem zajebistą taktyczno bitwę z Leverkusen :D

 

Oni zaczęli 4-4-2, w pierwszej połowie nas zdominowali i nie wykorzystali karnego. Na drugą weszliśmy ustawieni szerzej, ale z zadaniem "exploit the middle" i przejęliśmy inicjatywę. W 60 minucie Bayer przeszedł na ofensywne 3-4-3, więc zareagowałem zwężeniem pola i wykorzystaniem skrzydeł, a w okolicach 75 minuty (widziałem, że stoimy lepiej kondycyjnie) przeszliśmy ze "standard" na "control", co przyniosło efekt w 91 minucie. Idealną kontrę zakończył nowy Klaus Fischer - 17-letni  Holger Ott, wyłowiony przez nas przed laty z Darmstadt :)

 

Ja w końcówce zagrałem taktyką wkurwienie:

 

zRe9jxx.png

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...