Skocz do zawartości

ME 2008 - Austria i Szwajcaria - jedziemy?


Jabol

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Drogi Użytkowniku

 

Informujemy, iż w dniu 20.05.2008r. przesyłka z biletami na Euro 2008

została przekazana firmie kurierskiej Siódemka w celu kontynuwania

procesu dystrybucji wśród uprawnionych wnioskodawców.

 

UWAGA! Przesyłka ta nie będzie doręczana przez kurierów, gdyż konieczna

będzie dokładna weryfikacja tożsamości osoby odbierającej.

 

Przesyłkę będzie można odebrać wyłącznie w odpowiednim oddziale firmy

kurierskiej w okresie 21.05 - 27.05.2008r. w dni robocze w godzinach 9-16.

Adres i inne dane Twojego oddziału znajdują się w dalszej części

niniejszego maila.

 

Osobą uprawnioną do odbioru jest wyłącznie osoba widniejąca w danych

wylosowanego wniosku. Jakiekolwiek zmiany w danych dokonywane po losowaniu

nie były brane pod uwagę.

 

Do odbioru przesyłki konieczne będzie:

 

1. Podanie numeru odbiorczego odpowiadającego wylosowanemu i opłaconemu

zgłoszeniu (numer odbiorczy można znaleźć w Szczegółach rezerwacji

w opcji Zamówienia) - był on też wysyłany mailem wraz z potwierdzeniem

zapłaty za bilety.

 

2. Przedstawienie dokumentu tożsamości zawierającego numer PESEL

(tzw. czerwony paszport, nowy dowód osobisty lub nowe prawo jazdy)

wnioskodawcy.

 

Jeżeli chcesz, możesz upoważnić inną osobę do odbioru Twoich biletów. W tym

celu należy przygotować stosowne upoważnienie, którego wzór znajduje się

w Szczegółach rezerwacji w opcji Zamówienia oraz udostępnić osobie upoważnianej

swój odpowiedni dokument tożsamości, o którym mowa w punkcie 2 powyżej.

Podpis na upoważnieniu musi być zgodny z podpisem na Twoim dokumencie tożsamości.

 

Warunkiem wydania biletów jest pełna zgodność wymaganych danych z tymi, które

zostały podane we wniosku do losowania.

 

W razie pytań dotyczących Twojej przesyłki, należy się skontaktować z rejonowym

oddziałem firmy Siódemka.

Wlasnie mail przyszedl.

Bardzo sluszna inicjatywa!!!!!!!!!!!! Odbior osobisty i te osoby ktore zamawialy na martwe dusze maja teraz zonka :D

Odnośnik do komentarza
No do mnie jeszcze nic takiego nie doszło.

dojdzie..dojdzie...

Odebralem wlasnie. Siedzimy firmy kurierskiej Siodemka jest w "Poznaniu" na takim wypizdziejewie...z 5 km od rogatek miasta...miedzy jakimis budynkami, bez oznakowania...totalna wioska i trafic tam ...masakra. Weryfikuja bardzo dokladnie. Jakis kurde nr 4 cyfrowy z maila chciali....(nie nr zamowienia w stylu XRUE-358, tylko "numer" inny (?)) ale mialem formata i nie mialem go a na kup.bilet po zalogowaniu nie ma. Mimo ze mialem nr przesylki i koperty i dane z dowodu osobistego...chcieli robic problemy, ale jakos udalo mi sie ich przekonac. Nie ma bata by ktos za kogos odebral czy martwa dusza jakas...

a tak wygladaja cudenka: http://img220.imageshack.us/my.php?image=niemcycc4.jpg

Odnośnik do komentarza

A tak przy okazji dystrybucji biletów.

Najlepsze jest to że część biletów poszła wczoraj od nas z Katowic w Polskę (ok. 3 tys), a dopiero dzisiaj dowieźli 2,5 tys. i tą drugą partię podobno mają kurierzy już rozwozić. Podobno RMF FM pojechało po Siódemce, że bilety można odebrać tylko osobiście, ale wydaje mi się że tak bezpieczniej i szybciej. Jak ktoś chce sobie odebrać to przyjeżdża i ma. Nie musi czekać na kuriera, który (przynajmniej u nas) ma do rozwiezienia po parędziesiąt przesyłek, a teraz dojdzie mu po około powiedzmy 20 dodatkowych adresów. No ale to wina po części firmy drukującej bilety bo się nie wyrobili. Mieli we wtorek mieć gotowe wszystkie bilety, a jak przyjechaliśmy do nich żeby to powprowadzać do naszego systemu to mieli gotowy tysiąc (znaczy wydrukowane bilety wszystkie) i dopiero naklejali listy przewozowe na kolejne. Wczoraj cała operacja trwała prawie 8 godzin, a dzisiaj jak nam to przywieźli to musieliśmy to zrobić jak najszybciej i na odpierdol-się bo pojawili się o 20, a ostatnie auto do magazynu centralnego wyjeżdża o 20:30. Robota była skończona w 2 godziny, ale wyglądało to masakra.

 

Qcz kopertę z twoimi biletami miałem pewno w rękach :P

Odnośnik do komentarza

pracujesz w Siodemce? niezle ;) Moze i bezpieczniej, ale napewno nie szybciej! U nas punkt odbioru jest w pizdziejewie, a placilem za kuriera 30pln i co? PZPN se niezla kase nabil znowu! Ciekawe czy ktos poruszy ta sprawe...ile bylo biletow? 10k x30pln?

zbierznosc zdarzen i imion przypadkowa ;) Ze zdjecia bedzie sie juz trudniej tlumaczyc ;)

Spotkalem Zenka w koncewej fazie szukania biura i razem odebralismy. Zajebiste sa te zdjecia z lokalizacja, nr 4 a szczegolnie nr 5 wymiata :D

Odnośnik do komentarza
Moze i bezpieczniej, ale napewno nie szybciej! U nas punkt odbioru jest w pizdziejewie, a placilem za kuriera 30pln i co? PZPN se niezla kase nabil znowu! Ciekawe czy ktos poruszy ta sprawe...ile bylo biletow? 10k x30pln?

 

E tam. Kasę to nabiła sobie Siódemka, a właściwie kierownictwo bo my nie będziemy z tego mieli nic jako szeregowi pracownicy. A siedziby Siódemki chyba nigdzie nie są w centrum miasta, tak samo jak zresztą innych firm kurierskich. Znajdź centrum w którym zmieści ci się sporych centrum magazyn.

Odnośnik do komentarza
numer odbiorczy ktory na tym skrinie mozna kliknac, mialem tez nr przesylki i listu. Lepiej sie pospiesz z odbiorem, bo do 27 maja chyba tylko mozna..dziwne ze maila nie dostales z miejscem gdzie odebrac :/

No dziwne dziwne, ale po trackingu doszedłem, że chodzi o oddział w Siedlcach. Opierniczyć ich srogo powinienem, ale co kurier zawinił? Zawinił kupbiDet...

Odnośnik do komentarza

Tak sobie czytam artykuły na Gazecie (1, 2, 3) i na prawdę się zdenerwowałem. Nie dość, że pobrali opłatę manipulacyjną w wysokości 5% po podobno bardzo korzystnym kursie to jeszcze mam zapłacić 30 zł za przejazd 30 km do Siedlec. A co będzie, jak nie odbiorę biletów? Przepadają?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...