Skocz do zawartości

ME 2008 - Austria i Szwajcaria - jedziemy?


Jabol

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie przepada...Racja to wszystko jest popierdzielone....Moje bilety maja wartosc nominalne 80E, z 2 miechy temu euro bylo po 3.50...=280pln za sztuke + 15 (polowa z dostawy) 295pln...zaplacilem jednak: 340+15=355pln... 20% wiecej. Niby bylo 5% manipulacyjnej (za co???) ...a 15% lepszy kurs euro se wzieli? Jak odbieralem juz 3 razy bilety z uefa czy fifa i wartosc nominalna byla Xe to chcieli zawsze dokladnie ta kwoto + ustalone np 10e za dostawe do domu i kasa placona byla albo karta z konta, albo przelewem, ale bez zadnego 20% haraczu. Pewnie inni se mysla: masz bilet to sie ciesz..jasne ciesze sie i te 150pln (280pln wartosc nominalna biletow, przesylka osobista, a nie 355 co zaplacilem) co ukladl mi PZPN za podwojny bilet przezyje, ale trzeba mowic o tym co ci zlodzieje robia.

Co do odbioru osobistego...hmm mimo, ze sam mialem problem to jednak pomysl jest w sumie niezly, tylko mogliby nie sciagac tej kasy za dostawe i wczesniej to oglosic. W ten sposob eliminuje sie wszystkich tych co zamawiali na martwe dusze i krecili walki. Uczciwi kibice odbiora bilety spokojnie...szum robia ci co zamawiali np na swoje dane osobowe i 50 numerow pesel (ktore byly jedyna cecha odrozniajaca zamawiajacego w systemie). Napewno wielu nie odbierze...pytanie co z tymi biletami? Nie ma juz czasu na kolejne losowanie i czekanie na przelewy kasy...Puscic w kasach? juz widze ta liste kolejkowa i 3 dni koczowania przed pzpn ;) Latwiej bedzie wziasc te bilety dla kolesi....

Odnośnik do komentarza
pewnie przepada...Racja to wszystko jest popierdzielone....Moje bilety maja wartosc nominalne 80E, z 2 miechy temu euro bylo po 3.50...=280pln za sztuke + 15 (polowa z dostawy) 295pln...zaplacilem jednak: 340+15=355pln... 20% wiecej. Niby bylo 5% manipulacyjnej (za co???) ...a 15% lepszy kurs euro se wzieli? Jak odbieralem juz 3 razy bilety z uefa czy fifa i wartosc nominalna byla Xe to chcieli zawsze dokladnie ta kwoto + ustalone np 10e za dostawe do domu i kasa placona byla albo karta z konta, albo przelewem, ale bez zadnego 20% haraczu. Pewnie inni se mysla: masz bilet to sie ciesz..jasne ciesze sie i te 150pln (280pln wartosc nominalna biletow, przesylka osobista, a nie 355 co zaplacilem) co ukladl mi PZPN za podwojny bilet przezyje, ale trzeba mowic o tym co ci zlodzieje robia.

Co do odbioru osobistego...hmm mimo, ze sam mialem problem to jednak pomysl jest w sumie niezly, tylko mogliby nie sciagac tej kasy za dostawe i wczesniej to oglosic. W ten sposob eliminuje sie wszystkich tych co zamawiali na martwe dusze i krecili walki. Uczciwi kibice odbiora bilety spokojnie...szum robia ci co zamawiali np na swoje dane osobowe i 50 numerow pesel (ktore byly jedyna cecha odrozniajaca zamawiajacego w systemie). Napewno wielu nie odbierze...pytanie co z tymi biletami? Nie ma juz czasu na kolejne losowanie i czekanie na przelewy kasy...Puscic w kasach? juz widze ta liste kolejkowa i 3 dni koczowania przed pzpn ;) Latwiej bedzie wziasc te bilety dla kolesi....

Przed mundialem też była jakaś zawierucha z dostawą biletów i sprzedawali w kasach na dzień przed meczem z Ekwadorem. Osobiscie mam nadzieję, że znowu tak będzie :)

Zgodnie z prawem powinni odac 30 zł za usługę kurierską, która nie została zrealizowana. Tłumaczenia, ze tą usługą było zapakowanie w kopertę jest smieszne. Warto się z nimi ostro o to kłócić - chocby w "imię zasad"

Odnośnik do komentarza
Sk8ter, a może mail przyszedł na Twoją starą skrzynkę? Sprawdzałeś? :) Pewnie nie o to chodzi, ale tak chcialem zwrócić na to Twoją uwage. w razie czego ;)

Nie, bo specjalnie oddzielną zakładałem do tego :).

Odnośnik do komentarza
dupa tez nie moge znalesc :/ na pzpn jest maluska mapka, ale nie wiem czy dobra, bo ja mam sektory zielone i wg mapki z biletu to prosta...a na pzpn narysowali nasz sektor za bramka :/

Czym jedziesz Sk8ter? z ojcem?

Jadę samochodem z ojcem albo busem z Siedlec.

Odnośnik do komentarza

Jezeli kogos to interesuje, to baaaardzo polecialy ceny na rynku wtornym na bilety. Na Austrie i Chorwacje za 1000pln idzie dostac...a na Niemcow 1.500 max...a kilka tygodni temu ceny byly 2500 i 3500 na Szkopow. Pewnie jak ludzie odebrali z pzpn zwiekszyli podaż i cena poleciala...Napewno wielu konikow sie zapisalo i teraz MUSZA sprzedac, bo i tak nie jada... :)

Odnośnik do komentarza

jesli miejsca sa jeszcze....bo czas juz chyba najwyzszy? :P

Proponuje sie spotkac (jesli ktos ma checi :P ) o 16:00 przy stadionie, przy wejsciu nr 1 lub A. My mamy byc na 14:00 wiec nawet przy poslizgu sie da rade. Z tego co wiem bedzie Sk8ter z ojcem, Jasonx (sam?), Mikazi, ja i Madzia. Sie jakis podjazd zrobi czy cosik ;)

 

edyta sie zastanawia gdzie sa ci wszyscy co od miesiecy sapali, ze jada na telebimy, ze trzeba tam byc :P bilety juz po mniej niz 1000pln chodza...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...