Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Counter napisał:

Kupiłem PUBGa, bardzo przyjemna gierka. ;) Kupiłem za namową ekipy csowej, no gra się zacnie. W pierwszej gierce w ogóle, solo - 6 miejsce, 5 fragów. xD No i ogólnie optymalizacja musiała mocno pójść do przodu skoro na moim złomie mam 50-70 fps. :-k 

5 fragów to ja do tej pory łącznie miałem w jakichś 30 rozgrywkach xD

Odnośnik do komentarza

No ja to jak tylko złapię broń do ręki to dojeżdżam, a jak gramy duo to też nie kutasimy, tylko dojazd, najwyżej wystartuję kolejny zrzucik. :D Ogólnie grając w trybie FPP czuję się bardzo swobodnie, ustawiłem sobie podobnego sensa myszki do CSa i głowy siadają. Ale póki co kompletnie nie umiem strzelać ze scope'ami. 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, schizzm napisał:

Ile biorą za zdjęcie?  Na Camp Nou kroja, jeśli dobrze pamiętam, nawet 20 euro :roll:

 

Mam trzy różne, jedno było za darmo dla korzystających z tego całego touru po klubie, drugie było dodatkowe (mieliśmy wykupione), a trzecie sam sobie wykupiłem - za 10 funciaków, drogo, ale pamiątka na całe życie ;).

 

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Counter napisał:

No ja to jak tylko złapię broń do ręki to dojeżdżam, a jak gramy duo to też nie kutasimy, tylko dojazd, najwyżej wystartuję kolejny zrzucik. :D Ogólnie grając w trybie FPP czuję się bardzo swobodnie, ustawiłem sobie podobnego sensa myszki do CSa i głowy siadają. Ale póki co kompletnie nie umiem strzelać ze scope'ami. 

no u mnie jest taki problem, że po prostu nie umiem w strzelanki online ;) w CS GO w ogóle nie gram, bo tak przylamusiłem kilka gier, że stwierdziłem, że to do chuja nie podobne. W PUBG też 90% 1vs1 przegrywam, 2 dni temu grałem i zdobyłem fraga, bo zdobyłem pistolet a koleś się na mnie rzucił z piąchami :kekeke: Jakby miał pistolet, to na pewno by mnie zajebał pierwszy, bo się zagapiłem ;) 

Odnośnik do komentarza

Miałem podobnie do Ciebie @Reaper. Oddałem to cholerstwo po 2h grania na Steamie. Myślałem, że umiem w strzelanki, ale to nie dla mnie. To, że nie umiem strzelać to pół biedy, ale jak mi ktoś wyskakiwał zza winkla nagle, to tak podskakiwałem na krześle ze strachu, że zanim się ogarnąłem to już leżałem martwy. Dałem sobie spokój z PUBG ?

 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...