Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, T-m napisał:

Kurwa, właśnie kumpela do mnie napisała, czy się denerwuję przed jutrzejszą rozmową i sobie się nagle zdenerwowałem z tego powodu. Co za blada suka! :)

 

Przynajmniej będziesz miał na kogo zrzucić ewentualne (tfu, tfu) niepowodzenie. ;) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
si, DżawaSkript
Jakie wymagania?

Ja mam "na morde" zlecenia od dwóch kolesi po robocie. I ostatnio znalazłem ogłoszenie typa co szukał kogoś do zdalnej. Wysłałem mu opis, portfolio, umiejętności. Koleś zainteresowany, odpisał ładnie maila....tylko że mail wpadł do spamu...znalazłem po 3 dniach...odpisałem i głucha cisza ;(
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Brudinho napisał:

Jakie wymagania?

knockout.js, angular.js lub inny podobny framework, znajomość serwisów REST/JSON (WebAPI), wiadomo, że znajomość obiektowych wzorców projektowych, programowanie funkcyjne, no i trzeba się po angielsku dogadywać z Amerykanami, Anglikami, Hindusami

Odnośnik do komentarza
knockout.js, angular.js lub inny podobny framework, znajomość serwisów REST/JSON (WebAPI), wiadomo, że znajomość obiektowych wzorców projektowych, programowanie funkcyjne, no i trzeba się po angielsku dogadywać z Amerykanami, Anglikami, Hindusami
Wszystko szło fajnie do tego angielskiego :keke:
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...