Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@wojt3k biura podróży? Błagam ;) Do Barcelony masz loty spokojnie za 200-300 zł: https://www.flipo.pl/pl/tanie-loty/AT:BCN

 

Hotel/hostel ogarniasz sobie przez booking.com czy nawet airbnb.com, gdzie spokojnie powinieneś zmieścić się w jakichś 200 zł za pokój za noc, więc za tydzień masz 1500 zł.

 

Kupujesz jakąś kartę tygodniową na metro i resztę komunikacji i sobie jeździsz gdzie chcesz z przewodnikiem i z internetem ;) Raz na dwa dni kolacja w knajpie, a tak to kupujesz sobie w supermarketach żarcie i jak weźmiesz apartament z AirBnB, to sam sobie gotujesz. Na pewno tanie są owoce morza, więc uczta krewetek smażonych w sosie czosnkowym z bagietką wyjdzie Was jakieś 5-7 euro całość, a najecie się jak nigdy. Noo, 10 euro jak kupicie sobie wino do tego :) 

 

Przykładowe AirBnB w walking distance od La Rambli i morza :) https://www.airbnb.pl/rooms/4348119?location=Barcelona%2C Hiszpania&check_in=2018-09-07&check_out=2018-09-14&s=dBJeonRI

 

I jeszcze dodam - jako zagorzały kibic Realu, nigdy nie byłem w Madrycie, a w Barcelonie byłem dwa razy i uważam, że miasto jest przepiękne :) Chętnie bym znów się wybrał :-k 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mi z noclegami ciężko jest coś polecić, bo nie korzystałem ;). Jak już to jednak bym szukał poza centrum (Sant Andreu !!11!!) i w ogóle airbnb ;). @wojt3k w razie czego pisz na priv.

 

Ja nie miałem podróży poślubnej. Tzn... Byłem już tutaj, moja (jeszcze nie) żona w kraju, w sierpniu przyleciałem na 5 dni do Polski, wziąłem ślub i wyleciałem sam z powrotem :kekeke: (Już) żona doleciała dwa miesiące później  ;) 

Ej krewetki to już po 5 euro stoją za rozsądną ilość :/ , kiedyś były tańsze

 

A w ogóle to nei przyjeżdżajcie, turystów jest zdecydowanie za dużo! Dzisiaj El Periodico podało, że prawdopodbnie miasto "obiletuje" bunkry na El Carmel. Turyści wyczaili miejscówkę ;( 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, schizzm napisał:

 

Ej krewetki to już po 5 euro stoją za rozsądną ilość :/ , kiedyś były tańsze

Prawie jak masło ;P

 

Dzięki Panowie za odzew, na Was zawsze można liczyć:przytul:

W pierwszej chwili myśleliśmy o biurze, w sensie o zapewniony hotel, bo wiecie wypadałoby nieco prywatności w nocy ;P Ale nie wiedziałem też, że na AirBNB można chapnąć całe mieszkanko.

Odnośnik do komentarza

To chyba był mój najgorszy powrót z pracy ever. Na S3 jechałem maks 40 km/h, bo na prawym pasie lód, a na lewym śniegu po kostki. 100 km 3,5 godziny. Zima, won.

 

Jeszcze muszę odebrać babę z pracy, ale na szczęście w Szczecinie drogi już czarne.

 

Specjalnie dla was, raportował prosto z drogi, Krzysztof Lad.

  • Lubię! 8
Odnośnik do komentarza

Zaliczyłem pierwsze podejście do Don't Starve ;) Trochę nie kumam o co chodzi, nie wiem gdzie mam znaleźć złoto, żeby móc zacząć jakieś cuda wymyślać... i ogólnie nie jest to trudne, tylko teraz przegrałem na 5-tym dniu, bo chciałem ogarnąć jak się dobrać do ula, no i walkę z pszczołami przegrałem ;) 

Odnośnik do komentarza

Drugi sezon Ricka i Mortyego jest słaby :/ Ledwie że trzy odcinki dobre (pasożyt w rodzinie (najlepszy), ten o światach w akumulatorze (przypominał mi teorie nadistot Wiśniewskiego-snerga ;)) i ostatni) reszta tak sobie albo wręcz słaba. No ale trzeci sezon tez obejrzę, jak go w końcu udostępnia na hiszpańskim netflixie :roll:

Odnośnik do komentarza
Cytat

 

BONUS BGC

16 stycznia o 21:55 · 

Z dniem dzisiejszym 16.01.2018 zakończyłem współpracę muzyczną z Bodychristem . Także ostatnia płyta Wyższy Stan Łazarskiej Świadomości będzie niedostępna już w sprzedaży. Tak jak powiedział Bodychrist bez sensu mamy osobno ją sprzedawać bo ja sprzedam 5 płyt a Ty Bonus kilka set bo masz zasięg i fejm.. Także ostatnie życzenie spełnię ? Nie będę się rozpisywał o zaistniałej sytuacji i powodzie końca współpracy . Ja w 2018 robię przerwę a w 2019 wracam na salony z nową płytą ! AVE Pozdro 600

 


 

 

: [

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, wojt3k napisał:

"Forumku pomusz" post raczej nadaje się do kącika turystycznego, ale Reaper walnął tam taką recenzję, że aż wstyd zawracać głowę ;)

W tym roku żenię się, więc z moją lubą zaczynamy myśleć o podróży poślubnej. Jako wielki fan Realu oczywiście niemiłosiernie kusi... Barcelona - ileż ja się nie naczytałem i nie nasłuchałem o urokach stolicy Katalonii. Czar prysł nieco gdy zobaczyłem ceny w biurach podróży ;P Skojarzyłem jednak że @me_who kiedyś był w Barcelonie i polecał jakiś hostel - czy masz może jeszcze namiary na niego? 

A tak w ogóle to gdzie Wy byliście/planujecie pojechać w podróż poślubną?

Pozdrawiam, Wasz zawsze pytający Jaso.... woj3k ;P

PS. Tak, wiem że nadużywam ;P

 

jak juz ogarne sobie spanie na marcowy wyjazd i okaze sie spoko, to po powrocie dam namiary :)

 

czolem!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...