Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedłem Apotheon. Bardzo fajny tytuł. Trochę kusi mnie wbić platyne, bo tylko jedna odznaka mi została do odblokowania - tyle że to przejście gry na najtrudniejszym poziomie trudności :/

 

A z innych  rzeczy okologrowych to chciałem przestrzec przed Sam and Max hit the Road (ten point n click z lat 90). Zdecydowanie najgorszy tytuł lucasarts. Ta gra ma tak niewykorzystany potencjal, że aż smutno. Zmusiłem się okrutnie, żeby ją ostatnio skończyć :sad:

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, schizzm napisał:

 

A z innych  rzeczy okologrowych to chciałem przestrzec przed Sam and Max hit the Road (ten point n click z lat 90). Zdecydowanie najgorszy tytuł lucasarts. Ta gra ma tak niewykorzystany potencjal, że aż smutno. Zmusiłem się okrutnie, żeby ją ostatnio skończyć :sad:

 

A to ciekawe, ją w nią grałem dawno temu i byłem zauroczony (głównie humorem). Mniej więcej w tym samym czasie grałem w Monkey Island, poziom zagadek chyba ten sam :-k

 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Counter napisał:

Chuje od kryptowalut wykupują wszystkie karty graficzne, GTX 1060 w wersji 3gb już nawet do 2k skoczyły na niektórych aukcjach na allegro. :/ I jak tu se karte wymienić. :/ 

I jeszcze potem trzeba uważać, że nie kupić używki trupa z allegro :/ Swoją drogą myślałem, że już im się znudziło. To chyba rok temu na jakimś portalu przy składaniu kompa do 1500 czy 1700 ktoś napisał, że w tej cenie to najlepsze będzie PS4 :D

 

Bry

Odnośnik do komentarza

@Dudek a bo chyba nie doczytałem - po co te ślimaki? ;)

 

@jmk jak masz jakąś wątpliwość z tymi lekami, to nadaj je głównym bagażem i tyle. W głównym bagażu niewiele sprawdzają, raczej robią jakieś wyrywkowe kontrole, ale ja chyba nigdy nie miałem tak walizki sprawdzanej. Tylko ostrzegam, że istnieje oczywiście ryzyko, że walizka się może im gdzieś zgubić i wtedy na jakieś 24-48h jesteś bez leków, co w twoim przypadku nie wiem jak mogłoby się skończyć. Ale odnosząc znów do mnie - na jakieś 70 lotów za mną, tylko raz mi zaginęła walizka i w ciągu 10h była dostarczona pod drzwi domu.

 

Co do procesu na lotnisku to:
- robisz "check-in", czyli nadajesz główny bagaż i on już sobie leci do samolotu, a Ty masz go w dupie, zostaje Ci sprawdzony boarding pass (bo pewnie będziesz sam go sobie drukował w domu?) i paszport i tyle

- idziesz do "security check", tutaj nie możesz mieć ze sobą żadnych cieczy w pojemnikach większych niż 100 ml, więc buteleczki z wodą i colą idą do śmieci. Dochodzisz do taśmy, na której kładziesz swój bagaż, wyjmujesz wszystko z kieszeni, ściągasz kurtkę i bluzę, pasek i to wszystko wjeżdża taśmą na drugą stronę, a Ty przechodzisz przez bramkę magnetyczną. Po drugiej stronie pakujesz swoje graty z powrotem i idziesz do swojej bramki (sprawdzasz która to na monitorach, które są wszędzie na lotnisku). Aha, po tych zmianach chyba nie będziesz miał ze sobą już tutaj tego mniejszego bagażu też, tak?

- siedzisz pod bramą i czekasz na "boarding", będzie kupa informacji kiedy się zaczyna zazwyczaj ok. 20-40 min przed lotem. Ustawi się kolejka do boardingu, ale nie bądź cebulak i miej ją w dupie - po co 15 min stać w kolejce, skoro i tak miejsce masz już przypisane do biletu ;) na boardingu kolejny raz pokazujesz paszport i swój boarding pass i wchodzisz do samolotu. W samolocie jeszcze raz sprawdzą Ci boarding pass (już bez paszportu), zajmujesz swoje miejsce, zapinasz pasy i lecisz ;) 

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza

 

:lol: 

 

Tymczasem - w meczu, który ostatnio oglądałem, Matt Banahan najpierw wrzasnął coś w złości na sędziego, gdy ten zagwizdał jego knock-on (swoją drogą ciekawą taktykę na zbijanie podań sobie wymyślił, widziałeś @Meler?), sędzia zaczął ustawiać scrum, przechodząc nad tym do porządku dziennego, a wtedy Matt podszedł i go przeprosił. Choć nie musiał.

Rugby <3 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, jmk napisał:

Dzięki Reap:) Czyli leki leca do walizki ;) Ogolnie chce miec walizke z ciuchami, kosmetyki i lekami plus albo torbe na lapka albo plecak z lapkiem i dokumentami. 

 

 

U Was tez tak sniegu najebalo?

U nas na razie zero śniegu. Na szczęście. Chociaż zapowiadają na dzisiaj.

No i zaczęło xd

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...