Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, jmk napisał:

Tysionc podwyzki i zmiana pracy? Czasem mi sie wydaje ze ja zyje w innym swiecie;)

 

Zarabiam dość dobrze, a stać mnie tylko na mieszkanie. Ty zarabiasz chyba ciut mniej, a budujesz dom. Czasami mi się wydaje, że ja żyję w innym świecie ;)

 

56 minut temu, Marvin napisał:

Na jakie stanowisko?

Dalej project manager ;)

Odnośnik do komentarza

jmk, jest jedna rzecz, ktora stopuje przed wiekszymi pieniedzmi, siedzenie ciagle w tej samej robocie, bo zazwyczaj wieksza kase dostaniesz zmieniajac robote, niz zostajac w obecnej ;) ja jak dostalem 3k podwyzki, to po prostu poszedlem do szefa z wypowiedzeniem, z miny nie wygladal na zadowolonego :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ok zbierałem się trochę do tego, ale: @ajerkoniak @schizzm @T-m z tą nominacją do usera roku to jakiś żart? Czy usilnie chcecie mi przypomnieć czasy podstawówki, gdy to na w-f w wyborze drużyny byłem zawsze ostatni? ;) Pytam tak z ludzkiej ciekawości, gdyż dziwię się że ktoś w ogóle takiego forumowego szaraczka kojarzy, nie mówiąc już o tym, że dawno myślałem że już wszyscy dodali mnie do listy ignorowanych użytkowników za wypisywanie takich głupot ;) Niemniej jednak jestem miło zaskoczony.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
 
To takie osłodzenie rzeczywistości kreowanej przez wyniki Evertonu

Panie, jak na drużynę której kibicuję Everton jest wysoko, zazwyczaj walczą one o utrzymanie, a najczęściej lecą na zbity pysk. Ale jak ma być inaczej skoro ostatnią drużyną której postanowiłem się przyglądać jest HSV - spełnia wymagania: dawno nic nie wygrali, a kiedyś byli dobrzy
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, T-m napisał:

 

Zarabiam dość dobrze, a stać mnie tylko na mieszkanie. Ty zarabiasz chyba ciut mniej, a budujesz dom. Czasami mi się wydaje, że ja żyję w innym świecie ;)

 

Dalej project manager ;)

 

Myślę, że Twoje mieszkanie i tak więcej kosztowało niż mnie budowa będzie ;) Pewnie rozchodzi się tu o koszt działki, pod Wrocławiem pewnie też byś znalazł tańszą.

Czasem jednak nie wiem czy to dobry pomysł, patrząc ile wyrzeczeń trzeba mieć i ile czasu zbieraliśmy na działkę... a budowa jeszcze nie ruszyła przecież.

 

10 godzin temu, BartuS napisał:

jmk, jest jedna rzecz, ktora stopuje przed wiekszymi pieniedzmi, siedzenie ciagle w tej samej robocie, bo zazwyczaj wieksza kase dostaniesz zmieniajac robote, niz zostajac w obecnej ;) ja jak dostalem 3k podwyzki, to po prostu poszedlem do szefa z wypowiedzeniem, z miny nie wygladal na zadowolonego :D 

 

Już tłumaczyłem, że w moim przypadku nie jest to takie proste ;) Może i znajdę lepiej płatną pracę, ale nie wiem czy znajdę kogoś kto zaakceptuje takie zdrowie jakie mam i takie wizyty w szpitalach. Jest szansa, że może za rok już będę się leczył nieco inaczej - może w domu i w szpitalu będę rzadziej... moooże....

 

15 minut temu, Hidalgoo napisał:

a ja nie przeszedłem do ostatniego etapu rekrutacji, więc szukam dalej ;)

 

Szkoda... ale to też jest to co mówiłem, kiedy pisaliście, że w IT to praktycznie biorą każdego, a teraz mamy już dwa przypadki (Ty i Brudas), że tak kolorowo to jednak nie jest...

Odnośnik do komentarza

@jmk ja od tamtego czasu dostałem już 3 oferty pracy. Wszystkie zdalne i z jedną firmą podejmuje współpracę od poniedziałku prawdopodobnie ;)

Nie wiem też jak z doświadczeniem @Hidalgoo ale korporacje raczej nie chcą brać ludzi bez doświadczenia na normalny etat. Dla takich jak ja są programy stażowe oraz płatnych praktyk ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No to co się chwalisz porażkami, a sukcesami nie :P.

 

 

 

A te staże i praktyki to za tysiaka miesięcznie... ja byłem w UW na stażu 0,5 roku za tysiaka, nie polecam tego stylu życia. W innej firmie też chcieli staż... trzy języki wymagane i inne pierdoły, ale za frajer praca 3 miechy :D.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, jmk napisał:

No to co się chwalisz porażkami, a sukcesami nie :P.

 

 

 

A te staże i praktyki to za tysiaka miesięcznie... ja byłem w UW na stażu 0,5 roku za tysiaka, nie polecam tego stylu życia. W innej firmie też chcieli staż... trzy języki wymagane i inne pierdoły, ale za frajer praca 3 miechy :D.

 

Hmmm na stażu w Volvo we Wrocławiu dostajesz minimalną przez 3 miesiące, potem 5600, wiem bo mój współlokator tam siedzi a wcześniej jeden ziomek ze studiów.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...