Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, ajerkoniak napisał:

@T-m mógłbyś się coś więcej rozpisać o Chamrousse? Jak warunki, jak wyszliście hajsowo itp? Naturalnie może być PW.

 

1. Cenowo rewela (zsumuję na dole). Jechaliśmy ze SnowTrexem i pierwotnie wychodziło nam 700 zeta od osoby w czwórce za spanie plus karnet. Na miejscu co prawda okazało się, że ten apartament 25 metrów to na cztery osoby jest dla bardzo zżytych ludzi, ale dopłaciliśmy po 30€ i mieliśmy szóstkę na cztery osoby, także w sumie w 840 złotych zamknęliśmy się spanie plus karnety per osoba. W każdym apartamencie jest kuchnia, więc można sobie ogarniać żarcie samemu. W ośrodku jest spożywczy, w którym możesz normalnie kupić, a żarcie nie ma cen z kosmosu.

 

Cały czas masz opiekę rezydentów (są codziennie rano i wieczorem w biurze plus praktycznie cały weekend, a jak coś, to masz do nich #). Za 2€ dostajesz ich opaskę i masz w sporej liczbie knajp 10% zniżki na pićku i amciu ;)

 

Tam gdzie my byliśmy był też basen i sauna (też za fryty do apartamentu), ale z basenu można korzystać tylko w kąpielówkach. Zapomnij o boardshortach, albo zwykłych shortach.

 

2. Stoki są ze sobą połączone, więc nie ważne gdzie śpisz, to możesz latać po całym ośrodku. Trasy są różne. Czarne czarne, czarne lżejsze, czerwone, niebieskie. Są snowparki z małymi i dużymi hopami, przeszkodami, slalomami, etc. Plus (i to dla mnie mega), że oprócz wyznaczonych tras, jest masa miejsc, gdzie możesz latać poza stokami w puchu (między choinkami). Przekozak. Wyciągi zaczynają latać o 9 kończą o 16:30. Jest sporo krzesełek (6-7?) i jedna gondola. Widziałem też chyba jeden albo dwa orczyki.

 

3. Do Grenoble jest 30 minut autem (głównie przez serpentyny), ale nie polecam.

 

4. Ogólnie trzeba pamiętać o dodatkowych opłatach. Primo 4-5€ kosztuje winieta na obszar Grenoble. Po drugie najsensowniejsza droga wiedzie przez Szwajcarię (winieta 40€) i autostrady we Francji (w obie strony jakieś 35-40€). W samym ośrodku 7€ od osoby za klimatyczne, 7€ pościel (w pakiecie z ręcznikiem 10€). Więc to trzeba mieć też w bani.

 

5. Pizza w ośrodku (White Deer) kosztowała 12-16€, ale była warta każdego grosza (a wjeżdżało 10% zniżki). Browary 5-8€. Driny od chyba 8€ w górę...

 

6. Transfer. Jechaliśmy swoim samochodem, wyszło nam jakieś ~250 zeta od osoby, ale to było jakoś 3,5K kilometrów, więc bardzo OK.

 

7. W sumie kasa: 840 zeta podstawy + 70 zeta za klimatyczne, ręczniki i opaski + 84 za winiety i autostrady (per osoba) + 250 zeta za paliwo to 1250 złotych za tydzień. Jak wyglądały stoki i jaką mieliśmy pogodę, to wrzucałem na fb.

 

8. Moje odczucia są takie. Jestem zakochany w Chamrou, ale celowałbym w początek/koniec sezonu, jak nie będzie najebane ludzi (my mieliśmy po kilkaset osób codziennie w całym ośrodku). W środku sezonu chyba uderzałbym w L2Apls, które jest oddalone o 20 km, ale zdaje się, że w przyszłym roku powtórzymy Chamrou w tym samym terminie ;))))

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Spoko, jak będę kompletował ekipę, to będę o tobie pamiętał ;) Ogólnie w tym roku wyszło genialnie. Niedziela na rozgrzewkę, poniedziałek cały dzień napierdalało śniegiem, wtorek to sam puch, środę zrobiłem przerwę, czwartek pełne słońce i nakurwianie cały dzień i w piątek dobicie ;)

Odnośnik do komentarza

Naprawde Bog musi miec niezla polewke ze mnie. Wigilia post. Od czwartej w nocy mam ostra biegunkę (czasem mam takie zaostrzenia), pierwszy posilek zjadam o 15, jakos poszlo. Siadlem do kolacji wigilinej i wszystko co zjem to wylatuje od razu:(

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie obejrzałem i znakomity jest. Świetne nawiązania do internetowej twórczości (keklem mocno przy cenie gazet i przeróbce z akwarelista), sam pomysł na zrealizowanie filmu na podstawie pasty w ten sposób kapitalny. Polecam mocno, znakomicie spędzone blisko dwa kwadranse xD

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, jmk napisał:

Naprawde Bog musi miec niezla polewke ze mnie. Wigilia post. Od czwartej w nocy mam ostra biegunkę (czasem mam takie zaostrzenia), pierwszy posilek zjadam o 15, jakos poszlo. Siadlem do kolacji wigilinej i wszystko co zjem to wylatuje od razu:(

U mnie od kilku dni podobnie, tylko ja zamiast od czwartej, to do 3 nad ranem się męczyłem ;) A obydwie wigilie przeżyłem, ale dzisiaj pobudeczka o 6 rano. Spoko pora właściwie, żona z młodym śpią, to zaraz wjadą jakieś seriale. A może Fanatyka właśnie? :-k 

 

i już mam Showmaxa na TV :) lecimy z Fanatykiem!

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...