Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając jeszcze do wczorajszego Miga.

 

Poszukiwania pilota i wraku trwały prawie 3 godziny - i to przy ogromnym udziale strażaków, zawodowych i OSP, bo bez nich trwałoby to pewnie do rana. Samolot ten rozbił się bodajże 12 km od lotniska. Jakoś wyobrażałem sobie, że w XXI wieku samolot wojskowy będzie w jakimś stopniu wykorzystywał nowe technologie, np miał nadajnik GPS w celu jego namierzenia (podobno "nie przysługuje"), albo chociaż na wyposażeniu pilota będzie jakiś nadajnik, który pozwoli go w takiej sytuacji odnaleźć (wiem, wróg może go zagłuszyć, ale i tak to lepsze niż nic) - poszukiwania trwałyby wtedy z pół godziny z dojazdem na miejsce, a gdyby stan zdrowia pilota zagrażał jego życiu, to byłyby większe szanse na jego uratowanie.

 

Tymczasem tylko szczęście uratowało młodego, acz doświadczonego i wylatanego pilota. Ciekawe, czy ktoś wyciągnie z tego wnioski, czy nadal będziemy się chełpić, że nawiązaliśmy cenne kontakty z San Escobar, a Francuzów uczyliśmy jeść widelcem.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, kuab napisał:

Nie mówcie, że nie - w wersji dla facetów zamiast 50 Twarzy Greya byłby Sapkowski.

Niee, prędzej Dmitrij Gluchowski, na pewno też coś innego niż kot, a koszulka z napisem UBIERAM SIE NA CZARNO BO JESTEM Z NOCNEJ STRAZY

  • Lubię! 6
Odnośnik do komentarza

"The Walking Dead Star Hints Show May Only Have A Few Seasons Left"

 

XDD

Zacząłem od nowa czytać komiks, żeby zobaczyć czy tam też są takie wtf. Na razie tam akcja dzieje się za szybko, ale i tak jest śmiesznie. Jestem na 7 zeszycie ;)

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, wojt3k napisał:


To chyba u siebie w Azji emoji6.png Ja byłem w lokalnym zagłębiu fryzjerów - miejscowość liczy 10000 mieszkańców i ma co najmniej 5 zakładów fryzjerskich i jest pasemkowy armageddon emoji57.png

 

to u mnie w wiosce 3k w promieniu 1,5km mam 4 zaklady :D

ale i tak najlepiej maszynka i samemu sobie leb ojebac, taniej, szybciej i bez stresu ;)

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...