Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, me_who napisał:

Mam dla Was bardzo Pro Tip.

Znacie to uczucie, jak jest zima i zimno? I na nogi by sie założyło coś ciepłego. No i uczyniłem to i ja. Góralskie skarpety nie z wełny, ale mające niski współczynnik tarcia na nogach, na konsoli gra typ strzelanie do ludzi w trybie multi, wiec bez pauzy.

A tu nagle DRYŃ DRYŃ domofon. Normalnie wyjebane, ale czekam na paczkę. Wiec huzia do domofonu, a tam już słyszę sąsiadkę opierdalającą domokrążcę typu „roznosze ulotki”. Tak wiec z powrotem pospiesznym truchtem do fotela, a tutaj zadziałała fizyka. Tarcie było niższe niż opór paneli czy tam coś, generalnie na zakręcie pierdolnąłem całym jestestwem na łokieć i było głośno. Zarówno przez dudnięcie o glebę, jak i poprzez użycie wyrazów niegodnych osoby ludzkiej. Także proszę o dostosowanie prędkości do warunków podłogowych.

long story short: nie biegające w skarpetkach po domu, bo sie wyjebiecie.

 

Bałem się, że to historia typu "na początku trzytygodniowego urlopu wyjebałem się na korytarzu w mieszkaniu i złamałem rękę - 2 miesiące w gipsie", także uff ;)

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, me_who napisał:

Mam dla Was bardzo Pro Tip.

Znacie to uczucie, jak jest zima i zimno? I na nogi by sie założyło coś ciepłego. No i uczyniłem to i ja. Góralskie skarpety nie z wełny, ale mające niski współczynnik tarcia na nogach, na konsoli gra typ strzelanie do ludzi w trybie multi, wiec bez pauzy.

A tu nagle DRYŃ DRYŃ domofon. Normalnie wyjebane, ale czekam na paczkę. Wiec huzia do domofonu, a tam już słyszę sąsiadkę opierdalającą domokrążcę typu „roznosze ulotki”. Tak wiec z powrotem pospiesznym truchtem do fotela, a tutaj zadziałała fizyka. Tarcie było niższe niż opór paneli czy tam coś, generalnie na zakręcie pierdolnąłem całym jestestwem na łokieć i było głośno. Zarówno przez dudnięcie o glebę, jak i poprzez użycie wyrazów niegodnych osoby ludzkiej. Także proszę o dostosowanie prędkości do warunków podłogowych.

long story short: nie biegające w skarpetkach po domu, bo sie wyjebiecie.

I cała tę historię mozna zawrzeć w dwóch pogrubionych slowach.

 

A boso też jest niebezpiecznie. Zwłaszcza po nakremowaniu stóp. Potem gdzieś iść po parkiecie to przypomina łyżwiarstwo figurowe.

Odnośnik do komentarza

Nie kremuję stóp, chociażby ze względu, że mam takie łaskotki, że sam siebie nie mogę dotknąć :D

 

Reaper, no patrz, po co ja do tych lekarzy łażę :D Tylko w domu boso. Np. na mecz mam skarpetki, skarpety, kalesony, spodnie, zimowe buty :D A i tak piździ...

 

Natomiast ogólnie nie jest mi gorąco i chodzę w domu w bluzie i dresie, ale stopy gołe :D.

 

 

Może ogłoszę własnie konkurs, dla wygranego talon.

Dostałem trzy skierowania: okulista, nefrolog, chorób zakaźnych. Można typować, które będzie najwcześniej, które najpóźniej ;) Dla ułatwienia dodam, że do okulisty poszło już zapytanko online, a do tych dopiero będzie dzwonione dziś/jutro.

Można też do typów dodać dwa kolejne, jeden termin znany: operacja zatok sierpień 2019, a drugi szpital w Gdańsku vol.2 - jakoś luty ma być. Ustawiajcie kolejność onoenEO!NO!NONE!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Cytat

Ze względu na często niejednorodny obraz kliniczny powstała hipoteza, że schizofrenia to nie jedno zaburzenie, lecz grupa chorób, dla których stosuje się określenie zbiorcze psychozy schizofreniczne. Z tego powodu Eugen Bleuler określił to zaburzenie mianem schizofrenie (liczba mnoga). Słowo „schizofrenia” dosłownie oznacza „rozszczepienie umysłu”, ale pomimo swojej etymologii, nazwa ta nie oznacza posiadania więcej niż jednej osobowości (tzw. osobowość mnoga, „rozdwojenie jaźni”)[5]; według obowiązujących w psychiatrii kryteriów diagnostycznych podstawowym objawem schizofrenii jest rozszczepienie (gr. schisis) pomiędzy myśleniem, zachowaniem, emocjami, sferą motywacyjną, ekspresją emocji, przejawiające się m.in. niedostosowaniu zachowania, emocji pacjenta do sytuacji i treści jego wypowiedzi.

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Schizofrenia

Teraz, Hawkeye napisał:

no jak masz farta to np masz takiego morgana freemana w głowie dającego ci protipy

 

jakoś tak chyba

 

A jak masz nieszczęście, to twoim suflerem jest jakaś jąkała z syndromem Tourette'a ;) 

Odnośnik do komentarza

Jeszcze o skarpetkach, choć widzę chyba już rozmawiamy o Maniaku.

Takze ja mam system Double Sock Security (TM), polega on na tym, ze zakładam na stopę skarpetkę góralska z gwiazdkami, a na to dopierdalam 100% wełny. Ciepło jest trzymane mocno, ale trzeba uważać, żeby nie zostać z tą pierwsza skarpetka, bo fikołek gwarantowany. 

A tak na serio, bardzo lubię, jak jest mi ciepło w stopki :)

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...