Skocz do zawartości

Marynia urzeczona promocjami sięga głęboko do portfela i wydaje 532 złote na przedmioty, z których nigdy nie skorzysta


krzysfiol

Powiem szczerze, że nie mam pomysłu na ankietę, tworzę Marynię tylko dlatego, żeby jmk się nie sapał :/  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, T-m napisał:

@jmk Steep w wersji pełnej (nie beta) jest dużo lepszy, a w tej cenie bardzo wart ;) jeszcze raz thx

 

Luzik :) A w czym lepsze? Mnie beta juz trochę nudził no i nie lubię gier z tym dojezdzaniem do punktów powiedzmy misji. dlatego chwała temu co w GTA wynalazł taksówki ;)

Odnośnik do komentarza

A znasz ssaka, który w tym wieku pije mleko? W dodatku mleko od innego gatunku?

21 minut temu, T-m napisał:

Więcej rzeczy jest odblokowane, gra chodzi jakby płynniej, responsywność pada jest dużo lepsza ;)

 

A jakie są tryby, nie nudzi Ci się?

Odnośnik do komentarza

Chyba musisz daną grę dodać do kategorii gier rodzinnych

 

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=5149-EOPC-9918&l=polish

 



Jeśli na koncie dozwolony jest dostęp jedynie do części biblioteki gier, na liście gier konta pojawi się nowa kategoria o nazwie „Gry rodzinne”. Gry rodzinne to te, które wybrano jako dostępne w trybie rodzinnym.

W celu dodania lub usunięcia gier z tej listy:
  1. Zaloguj się na konto.
  2. Wybierz ikonę trybu rodzinnego.
  3. Wpisz PIN trybu rodzinnego, aby z niego wyjść.

Następnie albo:

  • Znajdź grę w Bibliotece, wybierz ją prawym przyciskiem myszy i kliknij „Dodaj do / Usuń z gier rodzinnych”.

albo:

  • Otwórz zakładkę „Rodzinne” w ustawieniach i kliknij „Zarządzaj trybem rodzinnym”, by przejść ponownie przez kreator ustawień trybu rodzinnego. Znajdzie się tam opcja usunięcia lub dodania gier do grupy gier rodzinnych. Kiedy już skończysz, wróć do trybu rodzinnego, wybierając ikonę trybu rodzinnego i wpisując kod PIN.

Odnośnik do komentarza

Fajnie Maniak, że w końcu pokazałeś swoją fotę na forumku.

5 minut temu, jmk napisał:

Eee, to on w ogóle nie może grać? Nie ma tak, że może grać, ale w inną grę niż ja?

No nie, to by było ogromne pole do nadużyć. Jedna gra i cześć.

Odnośnik do komentarza

Dobra, zagrałem kolejny etap go go cs go, pierwsza mapa bardzo dobra, dużo fragów, mało śmierci, czułem się pewnie i skończyłem w czołówce tabeli. Druga za to chujowo mi poszła, nie trafiałem timingów, pecha sporo i ogólnie słabo. Gdyby brać tylko pierwszą mapę pod uwagę to bym przeszedł, ale druga poszła mi słabo, gdzie inni byli stabilniejsi. Wyniki nie wiadomo kiedy, na dniach, raczej się nie dostanę, ale 100% pewności nie mam(sytuacja klon z ostatniego etapu :keke: ) . Wstydu jednak forumowej społeczności nie przyniosłem. ;)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...