Skocz do zawartości

Marynia urzeczona promocjami sięga głęboko do portfela i wydaje 532 złote na przedmioty, z których nigdy nie skorzysta


krzysfiol

Powiem szczerze, że nie mam pomysłu na ankietę, tworzę Marynię tylko dlatego, żeby jmk się nie sapał :/  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Man_iac napisał:

To mnie rozbawiło. Piłkarze starsi od Ciebie zapierdalają po boisku na najwyższym poziomie a Ty miałbyś być za stary na siedzenie na dupie ż padem w ręce? :D Myślę, że gracze mają ten komfort, że mogą grać dopóki widzą telewizor i nie muszą kończyć kariery ani po 30 jak piłkarze, ani po 40 jak pięściarze:D

Nie wiem czy załapałeś, że to było pół żartem, pół serio ;) ale uważam wręcz przeciwnie, że w pewnym wieku człowiek przestaje się już tak szybko rozwijać i tak szybko łapać pewne rzeczy i nie da się wyuczyć refleksu w wieku 28 lat, tak samo jak można to zrobić mając powiedzmy 14-17 lat. Ja jestem cały czas noobem w światku e-sportowym, więc niech specjaliście (BartuS, Counter) mnie poprawią, ale te 30-35 lat to już często jest schyłek e-sportowej kariery. W najlepszej polskiej drużynie CS-a, czyli Virtus.pro, grają chłopaki ok. 30 lat i już się mówi, że to są dinozaury i zwiastuje się im koniec kariery w ciągu kilku lat.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Brudinho napisał:

Reaper ile dałeś za bilety? I jakie typu zwiedzanie? Tak jak dotychczas czy jednak biuro podróży?

Byliśmy już blisko wpieprzenia się w biuro turystyczne za 4-5k od osoby :/ ale na szczęście ostatecznie kupiliśmy bilety do Chiang Mai za niecałe 2000 zł i sami sobie ogarniamy wszystko na miejscu :) Oczywiście trochę inaczej będzie, bo z dzieckiem nie planujemy tak dużo się przemieszczać, raczej wynajmiemy sobie jakieś fajne lokum i będziemy poruszać się w granicach podróży samochodem, żeby codziennie wracać do mieszkania. Lecimy jeszcze ze szwagierką i patrzę, że za 150-200 zł za noc, to można już mieć zajebisty apartament, z basenem na zewnątrz, jakąś siłownią itp. więc będzie przyjemny wypoczynek :) Ale i tak lecąc do Tajlandii najważniejsze jest Twoje ulubione, czyli ŻAAARCIEEE

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Reaper napisał:

Nie wiem czy załapałeś, że to było pół żartem, pół serio ;) ale uważam wręcz przeciwnie, że w pewnym wieku człowiek przestaje się już tak szybko rozwijać i tak szybko łapać pewne rzeczy i nie da się wyuczyć refleksu w wieku 28 lat, tak samo jak można to zrobić mając powiedzmy 14-17 lat. Ja jestem cały czas noobem w światku e-sportowym, więc niech specjaliście (BartuS, Counter) mnie poprawią, ale te 30-35 lat to już często jest schyłek e-sportowej kariery. W najlepszej polskiej drużynie CS-a, czyli Virtus.pro, grają chłopaki ok. 30 lat i już się mówi, że to są dinozaury i zwiastuje się im koniec kariery w ciągu kilku lat.

To możesz porównać do tenisistów stołowych. Trudno im odmówić refleksu i koordynacji (ciężko porównać, ale myślę, że nawet lepszy niż e-sportowcy). Do tego dochodzą obciążenia fizyczne - może nie takie jak w piłce nożnej, ale wciąż dużo większe, niż przy siedzeniu z padem i ładują na wysokim poziomie nawet po 40, a nawet po 50 (chociaż tu już raczej wyjątki). 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Reaper napisał:

Byliśmy już blisko wpieprzenia się w biuro turystyczne za 4-5k od osoby :/ ale na szczęście ostatecznie kupiliśmy bilety do Chiang Mai za niecałe 2000 zł i sami sobie ogarniamy wszystko na miejscu :) Oczywiście trochę inaczej będzie, bo z dzieckiem nie planujemy tak dużo się przemieszczać, raczej wynajmiemy sobie jakieś fajne lokum i będziemy poruszać się w granicach podróży samochodem, żeby codziennie wracać do mieszkania. Lecimy jeszcze ze szwagierką i patrzę, że za 150-200 zł za noc, to można już mieć zajebisty apartament, z basenem na zewnątrz, jakąś siłownią itp. więc będzie przyjemny wypoczynek :) Ale i tak lecąc do Tajlandii najważniejsze jest Twoje ulubione, czyli ŻAAARCIEEE

 

ciekawe czy po takiej 2 tygodniowej wyprawie smakowej będzie Ci się chciało wracać do maczfita ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, me_who napisał:

To ja może ogłoszę minutę ciszy w intencji współpasażerów Reapera i familii. Chyba bym oddał bilety jakbym zobaczył rodziców z rocznym gunwiakiem i perspektywa 8-9h lotu. 

ja to robię trochę specjalnie, wakacji się zachciało ludziom, niech nie mają tak dobrze, a co

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, me_who napisał:

To ja może ogłoszę minutę ciszy w intencji współpasażerów Reapera i familii. Chyba bym oddał bilety jakbym zobaczył rodziców z rocznym gunwiakiem i perspektywa 8-9h lotu. 

Samolot samolotem - mogą sobie założyć słuchawki. Zresztą moje dzieci dość dobrze spały, więc pewnie z nadmiarem decybeli by problemów nie było. No ale jakoś bym nie widział przyjemności z urlopu w warunkach jazdy z torbami pieluch, ubrań na zmianę i koniecznością częstego prania, dlatego uważam że wyrosnięcie z pieluch to lepszy moment na rozpoczęcie turystyki. Zwłaszcza, ze kilkumiesieczne dziecko to i tak nic nie będzie pamiętać z takiego wyjazdu. 

 

No i w dodatku dochodzi problem bezpieczeństwa. Po pierwsze mozliwe jakieś inne choroby, niz w Europie, a jak zachoruje to nie ma jak iść do sprawdzonego lekarza, tylko w ciemno (a nie wiem, jak z poziomem służby zdrowia w Tajlandii).

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Reaper napisał:

ja to robię trochę specjalnie, wakacji się zachciało ludziom, niech nie mają tak dobrze, a co

No przecież wiadomo, że lecą sami złodzieje, nikogo z uczciwej pracy nie stać na wakacje w jakiejś Tajlandii. Niech cierpią, bananowi seksturyści.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...