Skocz do zawartości

Marynia urzeczona promocjami sięga głęboko do portfela i wydaje 532 złote na przedmioty, z których nigdy nie skorzysta


krzysfiol

Powiem szczerze, że nie mam pomysłu na ankietę, tworzę Marynię tylko dlatego, żeby jmk się nie sapał :/  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zasłyszałem w radio w pracy fragment kawałka i mi wpadł w ucho, tyle, że był hałas, słabo słyszałem tekst i zapamiętałem z tego tylko, że tak jest jakieś "weee heee, ordinary life" :D Szukałem tego kawałka dość długo i dopiero dzisiaj skojarzyłem, że może to ordinary love, a nie life i od razu się udało :kekeke: A na dodatek to są normalne słowa, a nie żadne weee heee :D

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Lucas07 napisał:

W ogole Mahdi ma pretensje do jakiegoś gościa, ze ten wystartował w tym śmiesznym turnieju nie będąc na 100% pewnym, że będzie mógł przylecieć do UK :keke:

ciekawe kiedy JMK dostanie tam bana za wypowiadanie się w Maryni gdzie szkalują ojca założyciela, co to nie stanął na cokole :keke:

Odnośnik do komentarza

Właśnie czytam, co mahdi wypisuje w tym temacie wyjazdowym. Koleś jest po prostu niesamowity. Prawdę powiedziawszy, jakbym brał udział w tym turnieju i "awansował" do tego wyjazdu, to chyba nie chciałbym pojechać i poznać osobiście tego człowieka ;)

 

Cytat

Co wniosłeś, głos w dyskusji? Kto Cię zaczął obrażać i gdzie? Screen albo ban.

No przecież to jest reinkarnacja Icona :keke: 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
Cytat

Nie pisz też o braku szacunku, ponieważ sam go nie okazujesz organizatorowi, czyli mnie. Nie pierwszy raz zresztą, przypomnij sobie zmianę przez Ciebie klubu w zadaniu nr 1. Jaki szacunek okazałeś mi za wszystkie notki, komentarze, itp. Napisałeś chociaż raz "dziękuję", nie mówiąc już o zainteresowaniu moimi blogami czy innymi publikacjami?

We have known each other many years, but this is the first time you've come to me for counsel or for help. I can't remember the last time you invited me to your house for a cup of coffee, even though my wife is godmother to your only child.

:kekeke:

  • Lubię! 2
  • Zmieszany 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Dudek napisał:

Przestań bo jeszcze ktoś go podpierdoli i będzie chryja :P

Najwyżej straci rangę "chluba Mój Football Manager" :kekeke:

40 minut temu, schizzm napisał:

Właśnie czytam, co mahdi wypisuje w tym temacie wyjazdowym. Koleś jest po prostu niesamowity. Prawdę powiedziawszy, jakbym brał udział w tym turnieju i "awansował" do tego wyjazdu, to chyba nie chciałbym pojechać i poznać osobiście tego człowieka ;)

 

No przecież to jest reinkarnacja Icona :keke: 

Na samym początku jak tam wszedłem to myślałem wręcz, że to nowy nick Icona :D No ale Icona poznałem osobiście, Mahdi był na jakimś filmiku, więc z całą pewnością nie :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...