Skocz do zawartości

Marynia urzeczona promocjami sięga głęboko do portfela i wydaje 532 złote na przedmioty, z których nigdy nie skorzysta


krzysfiol

Powiem szczerze, że nie mam pomysłu na ankietę, tworzę Marynię tylko dlatego, żeby jmk się nie sapał :/  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, krzysfiol napisał:

 

Takiego podejścia nie mogłem nigdy zrozumieć. To tak, jakby gość, który kibicuje Barcelonie od 40 lat nagle przestał, bo po sukcesach w ostatniej dekadzie zleciało się dużo dzieci, które obrzydzają kibicowanie normalnym ludziom i na forach internetowych prezentują inny styl wsparcia, polegający na ubliżaniu Realowi. Albo jak ja bym przestał być katolikiem, bo nacjonaliści zagarniają sobie moją religię i uważają, że ich jej praktykowanie jest jedynie słuszne. 

 

Zawsze wychodziłem z założenia, że jak coś lubię, podoba mi się, to dzieje się to niezależnie od wszystkiego :-k

to się bierze z braku poczucia własnej wartości i przywiązywania wielkiej wagi do tego jak postrzegają kogoś inni. "Jak cię widzą, tak cię piszą". Smutne to jest, ale wiele osób ma po prostu przedkłada to żeby być dobrze postrzeganym nad swoje indywidualne preferencje.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Egzakli, szalotka jest bardzo delikatna w smaku. Ja bym może spróbował nawet z czerwoną (czy tam fioletową) cebulą, też delikatniejsza niż biała, ale dać też mniej.

 

@Vami

 

Nie wiem czy o tym myślałeś, ale to miałby być też Twój jedyny sposób na życie, browarnictwo? Zwłaszcza takie cygańskie ;) ? Czy myślisz o czymś innym jeszcze?

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, ajerkoniak napisał:

Egzakli, szalotka jest bardzo delikatna w smaku. Ja bym może spróbował nawet z czerwoną (czy tam fioletową) cebulą, też delikatniejsza niż biała, ale dać też mniej.

 

@Vami

 

Nie wiem czy o tym myślałeś, ale to miałby być też Twój jedyny sposób na życie, browarnictwo? Zwłaszcza takie cygańskie ;) ? Czy myślisz o czymś innym jeszcze?

Potem napiszę książkę i sprzedam ją w milionowym nakładzie, będę dawał wykłady i zostanę coachem ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...